Kezdőlap|2022.03.23 - Zánka-nyári tábor

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Megjelent az Erzsébet a Kárpát-medencei Gyermekekért Alapítvány nyári zánkai élménytáborban való részvételi lehetőséget biztosító pályázata.
Intézményünk a 2022. július 10-15-ig tartó 4. turnusra nyújtja be jelentkezését.
A pályázattal kapcsolatos minden dokumentum (pályázat részletes kiírása, az adatkezelési tájékoztatóval együtt, tábor Házirendje, stb.) az iskola honlapján megtekinthető, a 2 visszaküldendő dokumentum letölthető 03.17. csütörtöktől.
A tábori ellátás (szállás, étkezés, programok) anyagi fedezetét a pályázat biztosítja, de az utazást busszal tervezzük, melynek várható költsége (megfelelő létszám esetén, az emelkedő üzemanyagárak figyelembe vételével, valamint tartalmazva a Tihanyi kitérő programját is) előre láthatóan kb. 15 000 Ft/ fő. Ha sikeres a pályázat, az utazás költségét kell kifizetnie minden jelentkezőnek. Amennyiben az üzemanyagok árai irreális mértékben növekednének, az utaztatást az ingyenes vasúti közlekedéssel fogjuk kombinálni, igyekszünk a költségeket minimalizálni, csökkenteni.
Figyelem! Egy gyermek csak egy balatoni ottalvós Erzsébet-Élménytábor jelentkezésben szerepelhet, akkor is, ha különböző szervezetek ugyanazon gyermekkel nyújtanának be jelentkezést, ezért ha más szervezettel is jelentkeznek ottalvós Erzsébet-táborba, itt már ne tegyék, mert az iskolai közös pályázatunk kizárásával járhat!
A táborba legkésőbb 2022. 03. 25. péntek 12 óráig jelentkezhet minden 1-8. évfolyamos, iskolánkba járó, jogviszonnyal rendelkező tanuló. A pályázati anyag összeállításához mielőbb kérjük a szükséges, jelen levél mellékleteként csatolt, hiánytalanul és lehetőleg nyomtatott betűkkel pontosan kitöltött dokumentumokat:
-a szülői nyilatkozatot Ócsa, 2022. március 25. keltezéssel ellátva,
-a jelentkezési segédűrlapot,
mielőbb juttassa el az iskolába, adja le az iskola portáján. A beküldési határidő utáni jelentkezők várólistára kerülhetnek. Amennyiben nincs otthoni nyomtatási lehetősége, természetesen a kitöltendő nyilatkozatokat, adatlapokat biztosítjuk, az iskola portáján kérhető.
Zánkára fel!

Megjegyzés
A jelentkeztetés során fenntartjuk magunknak a jogot: rendkívüli esetben a táborcsoportba való besorolást megtagadjuk, különösen a táborba jelentkeztetett tanuló kirívó magatartási problémái esetén, továbbá amennyiben bármilyen okból a tábori kísérők egyike sem vállalja az adott tanuló felügyeletéért a felelősséget.Kérjük megértésüket!

Barna-Pőcz Matild Mária
intézményi koordinátor