Kezdőlap|Beiratkozás

Letölthető dokumentum:
                    Beiratkotási tájékoztató

Kiegészítő információk beiratkozáshoz

Meghatalmazás beiratkozáshoz, ha csak az egyik szülő tud beiratkozáskor jelen lenni. (Okmányirodába lentebb található a hozzájáruló nyilatkozat, ez csak a beiratkozáshoz használható)

Tipp: A gyermek oktatási azonositó (OM) számát kérjék el az óvoda pedagógustól. (11 számjegyű azonosító). Késöbbiekben a diákigazolványon is szerepelni fog, de a beiratkozáshoz már szükséges. Online adatbeküldéshez is elengethetetlen!

eugyintezes.e-kreta.hu  Az adatok online módon történő beküldési lehetőségének ideje: 2022. április 6. 0:00 – 2022. április 22. 12:00 A személyes megjelenés az iskolai beiratkozáson kötelező, de az online jelentkezés jelentősen meggyorsítja a beiratkozás folyamatát.
                   Tipp: A meglévő dokumentumok érvényességét ellenőrizzék le. A diákigazolvány igényléséhez szükséges a személyi igazálvány a gyermeknek. Ha nem készül el beiratkozásig, hiánypótlásban iskolakezdésig lehet utólag rendezni.
                   Tipp:A Kormányablaknál készített személyi igazolványhoz kell mindkét szülő aláírása, vagy a kizárólagos képviseleti határozat. Amenyiben az egyik szülő nem tud megjelenni a következő szülői nyilatkozatot kell kinyomtani és kitöltve bevinni a Kormányablakba (okmányiroda). : Törvényes képviselő (szülői) hozzájáruló nyilatkozat kiskorú kérelmező személyazonosító igazolványának kiadásához
                  Az iskolai beiratkozás véglegesítéséhez is mindkét szülő aláírása szükséges (vagy a kizárólagos felügyeleti határozat)

Tipp: A étkezéseknél Nincs napi ötszöri (5) étkezés az intézményben.

Egy kis segítség az eugyintezes.e-kreta.hu-hoz:

Segítség a BÁI-hoz (Beiratkozás az általánisiskolába) PDF

2022-ben induló elsős osztályok
  Pedagógus Irányultság
1.A Józsa György Tervek szerint angol és számítástechnika 2. osztálytól
1.B Győrffy Andrea Alternatív módszereket alkalmazó osztály Egésznapos
Tankó Enikő Márta
1.C Varga Zoltánné  Ének-zenei és Hagyományőrző osztály
Denkéné Vígh Melinda
Varga Zoltán
1.D Vad Tiborné Kézműves irányultság

A választható hittanokról információ: