www.halaszyiskola.hu
KezdőlapOldaltérképKeresés
Ócsa Halászy Károly Általános Iskola honlapja
Katolikus
Református
Baptista
Hit gyülekezet
2013-2014
2014-2015
1.a
1.b
1.c
1.d
2.a
2.b
2.c
2.d
3.a
3.b
3.c
3.d
4.a
4.b
4.c
4.d
SNI
Új Magyarország Fejlesztési Terv Pályázatok
A Mi nagy könyveink

Kezdőlap|Fogadóóra|Egyéni fogadóórák

Egyéni fogadóórák

2018/2019 tanév

Neve Iskolai fogadó órák időpontjai (havonta 1 alkalom)
Balló Mária Hónap első hétfője 1. óra
Baloghné Adamik Gabriella Hónap első hétfő 6. óra
Barta Balázs Hónap első péntek 6. óra
Benedek Andrea Hónap első kedd 2. óra
Berze Katalin Hónap második szerda 16-17 között
Blaskó Katalin Hónap első szerda 16-17 között
Bobuszka Krisztina Hónap első hétfő 6. óra
Buzek Zsuzsanna Hónap első péntek 4. óra
Darócziné Kozma Judit Hónap első szerda 5. óra
Denkéné Vigh Melinda Hónap első kedd 5. óra
Dula Mária Katalin Hónap első szerda 16-17 között
Ertsey Péterné Hónap első szerda 6. óra
Faludy Zsanett Hónap első szerda 3. óra
Fogarassy Melitta Hónap első hétfő 17-18 között
Füle Andrea Hónap első kedd 2. óra
Gyarmati Nóra Hónap első hétfő 3. óra
Győrffy Andrea Hónap utolsó szerda 16-17 között
Havasiné Szováti Ágnes Hónap első hétfő 2. óra
Heizer-Venesz Erzsébet Hónap utolsó csütörtök 16-17 között
Jankovics Ágnes Irén Hónap első kedd 16-17 között
Józsa György Hónap első hétfő 16-17 között
Juhászné Schlotter Klára Hónap első hétfő 4. óra
Kellnerné Balogh Edina Hónap első hétfő 3. óra
Kovácsné Kovácsi Beáta Mónika Minden kedden 8-14 óráig
Kozma Richárd Hónap első péntek 3. óra
Magócsi László Hónap első hétfő 4. óra
Mandák Krisztina Hónap első hétfő 15-16 között
Móriczné Balló Ida Eszter Hónap első csütörtökön 16:00- 17:00
Mrázné Gáspár Mária Tünde Hónap első szerda 5. óra
Murinainé Murár Emilia Hónap első szerda 4. óra
Nagy Margit Hónap első péntek 4. óra
Nagy Nikolett Hónap első kedd 16-17 között
Nagy Tamásné Hónap utolsó hétfő 16-17 között
Németh Zsolt Hónap első hétfő 2. óra
Oláh Bence Hónap első hétfő 4. óra
Papp Roland Hónap első hétfő 1. óra
Pappné Freund Hajnalka Hónap első szerda 16-17 között
Puskás Ilona Hónap első hétfő 15-16 között
Samuné Szabó Zsuzsanna Hónap első kedd 5. óra
Seregély Erika Hónap első kedd 16-17 között
Szabó Sipos Judit Szerda,Csütörtök  Előzetes megbeszélés alapján 
Szakáts Olga Minden második kedd 16-17 között
Szatmári Ágnes Hónap utolsó csütörtök 16-17 között
Szemők Mariann Minden kedden  13:40-től 14:25-ig 
Tankó Enikő Márta Hónap utolsó szerda 16-17 között
Tóth Béla Lászlóné Hónap első kedd 12-13 között
Törő Károlyné Hónap első hétfő 5. óra
Vad Tiborné Hónap utolsó csütörtök 16-17 között
Varga Zoltánné Hónap első hétfő 15-16 között
Virág Zsuzsanna Hónap első csütörtök 2. óra
Vura Emese Hónap első kedd 16-17 között
Zomboriné Guj Judit Hónap első hétfő 5. óra

 

Enapló
Egyéni fogadóórák
5.a
5.b
5.c
5.d
6.a
6.b
6.c
6.d
7.a
7.b
7.c
8.a
8.b
8.c
Határtalanul
Hon- és népismeret oktatási segédanyag
Iskola-alma logó
Andromeda Travel logó