www.halaszyiskola.hu
KezdőlapOldaltérképKeresés
Ócsa Halászy Károly Általános Iskola honlapja
Katolikus
Református
Baptista
Hit gyülekezet
1.a
1.b
1.c
1.d
2.a
2.b
2.c
2.d
3.a
3.b
3.c
3.d
4.a
4.b
4.c
4.d
SNI
Új Magyarország Fejlesztési Terv Pályázatok
A Mi nagy könyveink

Kezdőlap|Kitűnő tanulóink

Iskolánk kitűnő és jeles tanulói 2020/2021-as tanévben

Gratulálunk a szép eredményekhez!

MIKLÓS DÍJAS: Domján Anna 8.d

 

KITŰNŐ

JELES

1.a

1.a

Csóka Jáfet

Gogolák Nándor Attila

Sebestyén Zoltán

Máté Roland

Szabó Zalán

Nagyiványi Zsófia

1.b

Szűcs Roland

Bozsányi Jázmin

1.b

Dezső Abigél

Buzás Zsolt

Dugolity Balázs

Fábián Ákos

Gudmon Márta

Furus Krisztián

Szabó Katalin Anita

Juhász Alida Maja

Szabó Melinda Hanna

Tóth Dóra

Vida Sándor Olivér

1.c

1.c

Bokor Zsombor

Farkas Rubina

ifj. Kosiba Zsolt

Nagy Léna

Pogácsás Péter

Orgován Villő Hanna

Simonfay-Lakatos Magor

1.d

1.d

Czibula Dániel

Gál Dániel

Czibula Máté

Hevesi Amira

Dönti Zoltán

Nagy Benett

Földessy Elizabet

Petrik Hanna

Gáll Botond

Süveges Bernadett

Kecskés Dominik Noel

2.a

Kerékgyártó Kiara

Harazin Csenge Szabrina

Sárai Zoltán

2.b

2.a

Halász Hanna

Csáki Ádám

Torma Tamás Andor

Décsi Zselyke Lídia

Zolnai-Kun Rebeka Hanna

Drahos Nóra

Waldner Alex

Galambos Kitti Viktória

2.c

Madudák Szabolcs

Daróczi Anasztázia

Müller Kitti

Kánai Péter

Perkins András Edwárd

Kovács Zsombor

Rácz Csenge

Simon Dóra

Sági Gyula

2.d

2.b

Böszörményi Inez

Busa Mia Nadine

Faludy László

Makádi Csaba Zsolt

Láng Dóra

Schmidt Tünde

Máté Dóra

Unger Dóra Anna

Sebestyén Hanga

2.c

3.a

Bárdoly Nina

Müller Enikő

Diós Gréta

Péntek Zsófia

Gál László

Tyukodi Sára

Juhász Noel

Urbán János Kevin

Lengyel Vica

3.b

Orgován Hajnal Zsuzsanna

Marosi Hanna Dóra

Simonfay-Lakatos Hunor

3.c

Szűcs Lázár Zsolt

Skrabanek Dorina

2.d

3.d

Gali Ágoston

Balla Balázs Sándor

Horváth Benedek

Bartha Boglárka

József Emese

Hiltser Sebestyén

Miklós László

Hiltser Szabolcs

Nemeshegyi Hunor

Kohut Bianka

Pelikán Iván

Zsitva Lara

Sörös Lizi Adrienn

4.a

Szabó Hunor

Balla Kristóf

3.a

Barcza Csongor

Máté Fanni

Gál Diána

Szabó Liliána

Hevesi Attila

Szegedi Szebasztián

Koch Roland

Viola Nóra

4.b

3.b

Bárdoly Szonja

Bathó Lili

Oman Róbert

Dócs Lilla Borostyán

4.c

Földi Zsófia

Berecz Mátyás

Makszim Dániel

Kovács Kira Molli

Nagy Bence

4.d

Németh Csongor

Domján Liliána

Soltész Loretta Annabell

Fazakas Dávid

Szöllősi Ádám

Mészáros Máté

Varga Szidónia Emese

Pócsi Lara Dorina

3.c

Tunner Bianka Tímea

Kajla Krisztián

5.a

László-Bártfai Balázs

Andrási Dóra

Rakó Dominika

Dohány Eszter Bianka

3.d

Szűcs Hunor Imre

Balló Hanna Eszter

5.b

Esses Kiara

Góci Alina Vanda

Fejős Réka

5.c

Gyarmati Zsófia

Csóka Jázmin

Koczó Ádám

Oláh Ádám

Lakatos Márk Zoltán

Torma Liza Kata

Nagyiványi Réka

5.d

4.a

Décsi Gergő

Denke Sára

Varga Kincső Lilla

Kántor Róbert

6.b

4.b

Balogh Boglárka

Bánvölgyi Blanka

Gál Brigitta

Sata László

Simon Petra

4.c

Vig Napsugár

Balázs Linda

6.c

Czibula István

Bánvölgyi Barnabás

Lisóczki-Szabó Dóra

Beri Adrián

Pete Róza

Cserna Nikolett

4.d

Icsó Lili Zsófia

Barizs Dóra

Varga-Kövendi Kristóf

Deli Johanna

6.d

Domján László Dániel

László-Bártfai Boglárka

Gali Mária

Lisóczki-Szabó Gréta

Kiss Bence Csaba

7.b

Marcisák Hanna

Takács Nimród

Mészáros Kata

Varga Barbara Erika

Suller Gábor

7.c

5.a

Angalét Krisztina Tünde

Földi Dóra

Máté Petra

Gimpll Alex László

Mátyás Alexandra

5.c

7.d

Bán Szabolcs

Bartha Roland

Benedek Sára Boglárka

Farkas Bianka

Orgován Réka Rozália

Olti Boglárka

5.d

Papp Liliána

Bató Dóra Boglárka

Poprádi Anna

Dejcző Máté

8.b

Esses Laura

Czető Hanna Magdolna

Kökényesi Bence

8.c

Veres Eszter

Christov Georgina Ilona

6.a

Engler Vivien Málna

Oláh Liza

Kiss Alexandra Laura

6.b

8.d

Bödő Tímea

Bocskai Blanka Anna

Czinke Alexandra

Boda Gergő

Cser Martin Bence

Gál Vivien

Fujtás Lili Fruzsina

 

Gyimesi Gergő

 

6.c

 

Nagy Réka

 

6.d

 

Kovács Kornél

 

Tankó Gerda

 

7.c

 

Abelovszky-Horváth Ambrus

 

8.c

 

Baricz Anett Imola

 

8.d

 

Bereczky Szonja Erika

 

Csóka-Vasass Csenge

 

Domján Anna

 


 

Támogassa iskolánkat
Enapló
Egyéni fogadóórák
5.a
5.b
5.c
5.d
6.a
6.b
6.c
6.d
7.b
7.c
7.d
8.a
8.b
8.c
8.d
Határtalanul
Hon- és népismeret oktatási segédanyag
Iskola-alma logó
Andromeda Travel logó