www.halaszyiskola.hu
KezdőlapOldaltérképKeresés
Ócsa Halászy Károly Általános Iskola honlapja
Katolikus
Református
Baptista
Hit gyülekezet
1.a
1.b
1.c
1.d
2.a
2.b
2.c
2.d
3.a
3.b
3.c
3.d
4.a
4.b
4.c
4.d
SNI
Új Magyarország Fejlesztési Terv Pályázatok
A Mi nagy könyveink

Kezdőlap|Kitűnő tanulóink

 

Iskolánk kitűnő és jeles tanulói 2021/2022-es tanévben

Gratulálunk a szép eredményekhez!

MIKLÓS DÍJAS: Abelovszky-Horváth Ambrus 8.c

 

KITŰNŐ

JELES

1.a

1.a

Horváth Dénes

Cserna Levente Noel

Szabó Szavanna Terézia

Farkas Zsombor Zalán

Tóth Milán

Fritz Vince

1.b

Komáromi Szonja Alexandra

Danczinger Gergő

Kovács-Galacz János

Hegedüs Nikolett

Vadas Regina Melissza

Kiss Anna

Vámos Dorina

Magyar Kornél

1.b

Sut Vanessza Barbara

Hajdu Olivér

Svébis Zoé

Pataki Tamás

Szilágyi Szabolcs Gábor

Tóth Regina

Tóth-Mátyás Bianka

Tóth Zsófia

Ványi Kevin

Veibl Csaba

Zengin Eda Buse

Veres Róza Boróka

1.c

1.c

Algács Hanna Mercédesz

Kiss Dorottya Anna

Bakir Kornel Nimet

Lubcsenka Dániel

Hajdu Zsófia Ilona

Skultéti Gergő Tamás

Kovács Hanga

Szabó Liliána Hanna

Kovács Natália

Zsolnai Janka Lilla

Nagyváradi Dominik

1.d

Nemeshegyi Bíborka

Áldott Anna

Virág Gábor

Blág Domonkos

1.d

Botka Dávid

Deli Vilmos

Karácsony Nimród Noel

Drahos Lili

Kiss Loránd Kenese

Jeszenszki Léna

Vécsei Kende

Józsa Lóránt György

2.a

Lőrincz Janka

Denke Máté

Pelikán Lara Nóra

Gogolák Nándor Attila

Sebestyén Mia

Máté Roland

Somogyi Gréta

Szűcs Roland

2.a

Zsolnai Luca Anna

Csóka Jáfet

2.b

Nagyiványi Zsófia

Fokk Máté

Sebestyén Zoltán

Juhász Alida Maja

Szabó Zalán

Vida Sándor Olivér

2.b

2.c

Bozsányi Jázmin

Bokor Zsombor

Dezső Abigél

Farkas Bence

Dugolity Balázs

Simonfay-Lakatos Magor

Gudmon Márta

2.d

Szabó Katalin Anita

Hevesi Amira

2.c

Kerékgyártó Kiara

ifj. Kosiba Zsolt

Nagy Benett

Nagy Léna

Petrik Hanna

Farkas Rubina

Petrik Máté

Orgován Villő Ilona

Varga Attila Zoltán

2.d

3.a

Czibula Dániel

Ódor-Fórizs Csaba Máté

Czibula Máté

Perkins András Edward

Dönti Zoltán

Weimann Richárd

Földessy Elizabet

3.b

Gál Dániel

Busa Mia Nadine

Gáll Botond

3.c

Kecskés Dominik Noel

Simonfay-Lakatos Hunor

Sárai Zoltán

3.d

3.a

Böszörményi Inez

Csáki Ádám

Fakó Szilvia

Décsi Zselyke Lídia

4.a

Drahos Nóra

Magyar Norbert

Galambos Kitti Viktória

4.b

Müller Kitti

Bathó Lili

Rácz Csenge

Földi Zsófia

Sági Gyula

Marosi Hanna Dóra

3.b

Németh Csongor

Makádi Csaba Zsolt

Róth Abigél

Schmidt Tünde

4.c

Unger Dóra Anna

Skrabanek Dorina

Waldner Alex

4.d

3.c

Balla Balázs Sándor

Bárdoly Nina

Hiltser Sebestyén

Daroczi Anasztázia

Hiltser Szabolcs

Diós Gréta

Kiss Gábor

Juhász Noel

Kohut Bianka

Lengyel Vica

Somogyi Gergő

Orgován Hajnal Zsuzsanna

5.a

Szűcs Lázár Zsolt

Kántor Róbert

3.d

Gündert Gellért Kadosa

Faludy László

5.b

Gali Ágoston

Sata László

Horváth Benedek

5.c

József Emese

Abelovszky-Horváth András

Máté Dóra

Abelovszky-Horváth Nándor

Nemeshegyi Hunor

6.a

Pelikán Iván

Szűcs Hunor Imre

Sándor Viktória

6.c

Sebestyén Hanga

Bán Szabolcs

Sörös Lizi Adrienn

6.d

4.a

Dejcző Máté

Máté Fanni

Décsi Gergő

Péntek Zsófia

Varga Kincső Lilla

Szabó Liliána

7.a

Szegedi Szebasztián

Oláh Liza

Tyukodi Sára

7.b

Urbán János Kevin

Bodnár Lenke

Viola Nóra

Gyimesi Gergő

4.b

Vig Napsugár

Dócs Lilla Borostyán

7.c

Makszim Dániel

Cserna Nikolett

Nagy Bence

7.d

Orosz Milán Norbert

Nagy Balázs

Soltész Loretta Annabell

8.b

Szöllősi Ádám

Csóka-Vasass Zsombor

Varga Szidónia Emese

Varga Barbara Erika

4.c

8.c

Kajla Krisztián

Angalét Krisztina Tünde

László-Bártfai Balázs

Kovács Nikolett

Rakó Dominika

8.d

4.d

Bartha Roland

Balló Hanna Eszter

Farkas Bianka

Esses Kiara

Papp Liliána

Fejős Réka

Poprádi Anna

Gyarmati Zsófia

Roszik György

Koczó Ádám

 

Lakatos Márk Zoltán

 

Nagyiványi Réka

 

Zsitva Lara

 

5.b

 

Bánvölgyi Blanka

 

5.c

 

Czibula István

 

Kovács Kira Molli

 

5.d

 

Suller Gábor

 

6.a

 

Gimpll Alex László

 

6.c

 

Benedek Sára Boglárka

 

Orgován Réka Rozália

 

6.d

 

Bató Dóra Boglárka

 

Esses Laura

 

Kökényesi Bence

 

Veres Eszter

 

7.c

 

Nagy Réka

 

8.b

 

Takács Nimród

 

8.c

 

Abelovszky-Horváth Ambrus

 

Máté Petra

 

Mátyás Alexandra

 

 

 

 

 

 


 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iskolánk kitűnő és jeles tanulói 2020/2021-as tanévben

Gratulálunk a szép eredményekhez!

MIKLÓS DÍJAS: Domján Anna 8.d

 

KITŰNŐ

JELES

1.a

1.a

Csóka Jáfet

Gogolák Nándor Attila

Sebestyén Zoltán

Máté Roland

Szabó Zalán

Nagyiványi Zsófia

1.b

Szűcs Roland

Bozsányi Jázmin

1.b

Dezső Abigél

Buzás Zsolt

Dugolity Balázs

Fábián Ákos

Gudmon Márta

Furus Krisztián

Szabó Katalin Anita

Juhász Alida Maja

Szabó Melinda Hanna

Tóth Dóra

Vida Sándor Olivér

1.c

1.c

Bokor Zsombor

Farkas Rubina

ifj. Kosiba Zsolt

Nagy Léna

Pogácsás Péter

Orgován Villő Hanna

Simonfay-Lakatos Magor

1.d

1.d

Czibula Dániel

Gál Dániel

Czibula Máté

Hevesi Amira

Dönti Zoltán

Nagy Benett

Földessy Elizabet

Petrik Hanna

Gáll Botond

Süveges Bernadett

Kecskés Dominik Noel

2.a

Kerékgyártó Kiara

Harazin Csenge Szabrina

Sárai Zoltán

2.b

2.a

Halász Hanna

Csáki Ádám

Torma Tamás Andor

Décsi Zselyke Lídia

Zolnai-Kun Rebeka Hanna

Drahos Nóra

Waldner Alex

Galambos Kitti Viktória

2.c

Madudák Szabolcs

Daróczi Anasztázia

Müller Kitti

Kánai Péter

Perkins András Edwárd

Kovács Zsombor

Rácz Csenge

Simon Dóra

Sági Gyula

2.d

2.b

Böszörményi Inez

Busa Mia Nadine

Faludy László

Makádi Csaba Zsolt

Láng Dóra

Schmidt Tünde

Máté Dóra

Unger Dóra Anna

Sebestyén Hanga

2.c

3.a

Bárdoly Nina

Müller Enikő

Diós Gréta

Péntek Zsófia

Gál László

Tyukodi Sára

Juhász Noel

Urbán János Kevin

Lengyel Vica

3.b

Orgován Hajnal Zsuzsanna

Marosi Hanna Dóra

Simonfay-Lakatos Hunor

3.c

Szűcs Lázár Zsolt

Skrabanek Dorina

2.d

3.d

Gali Ágoston

Balla Balázs Sándor

Horváth Benedek

Bartha Boglárka

József Emese

Hiltser Sebestyén

Miklós László

Hiltser Szabolcs

Nemeshegyi Hunor

Kohut Bianka

Pelikán Iván

Zsitva Lara

Sörös Lizi Adrienn

4.a

Szabó Hunor

Balla Kristóf

3.a

Barcza Csongor

Máté Fanni

Gál Diána

Szabó Liliána

Hevesi Attila

Szegedi Szebasztián

Koch Roland

Viola Nóra

4.b

3.b

Bárdoly Szonja

Bathó Lili

Oman Róbert

Dócs Lilla Borostyán

4.c

Földi Zsófia

Berecz Mátyás

Makszim Dániel

Kovács Kira Molli

Nagy Bence

4.d

Németh Csongor

Domján Liliána

Soltész Loretta Annabell

Fazakas Dávid

Szöllősi Ádám

Mészáros Máté

Varga Szidónia Emese

Pócsi Lara Dorina

3.c

Tunner Bianka Tímea

Kajla Krisztián

5.a

László-Bártfai Balázs

Andrási Dóra

Rakó Dominika

Dohány Eszter Bianka

3.d

Szűcs Hunor Imre

Balló Hanna Eszter

5.b

Esses Kiara

Góci Alina Vanda

Fejős Réka

5.c

Gyarmati Zsófia

Csóka Jázmin

Koczó Ádám

Oláh Ádám

Lakatos Márk Zoltán

Torma Liza Kata

Nagyiványi Réka

5.d

4.a

Décsi Gergő

Denke Sára

Varga Kincső Lilla

Kántor Róbert

6.b

4.b

Balogh Boglárka

Bánvölgyi Blanka

Gál Brigitta

Sata László

Simon Petra

4.c

Vig Napsugár

Balázs Linda

6.c

Czibula István

Bánvölgyi Barnabás

Lisóczki-Szabó Dóra

Beri Adrián

Pete Róza

Cserna Nikolett

4.d

Icsó Lili Zsófia

Barizs Dóra

Varga-Kövendi Kristóf

Deli Johanna

6.d

Domján László Dániel

László-Bártfai Boglárka

Gali Mária

Lisóczki-Szabó Gréta

Kiss Bence Csaba

7.b

Marcisák Hanna

Takács Nimród

Mészáros Kata

Varga Barbara Erika

Suller Gábor

7.c

5.a

Angalét Krisztina Tünde

Földi Dóra

Máté Petra

Gimpll Alex László

Mátyás Alexandra

5.c

7.d

Bán Szabolcs

Bartha Roland

Benedek Sára Boglárka

Farkas Bianka

Orgován Réka Rozália

Olti Boglárka

5.d

Papp Liliána

Bató Dóra Boglárka

Poprádi Anna

Dejcző Máté

8.b

Esses Laura

Czető Hanna Magdolna

Kökényesi Bence

8.c

Veres Eszter

Christov Georgina Ilona

6.a

Engler Vivien Málna

Oláh Liza

Kiss Alexandra Laura

6.b

8.d

Bödő Tímea

Bocskai Blanka Anna

Czinke Alexandra

Boda Gergő

Cser Martin Bence

Gál Vivien

Fujtás Lili Fruzsina

 

Gyimesi Gergő

 

6.c

 

Nagy Réka

 

6.d

 

Kovács Kornél

 

Tankó Gerda

 

7.c

 

Abelovszky-Horváth Ambrus

 

8.c

 

Baricz Anett Imola

 

8.d

 

Bereczky Szonja Erika

 

Csóka-Vasass Csenge

 

Domján Anna

 


 

Támogassa iskolánkat
Enapló
Egyéni fogadóórák
5.a
5.b
5.c
5.d
6.a
6.b
6.c
6.d
7.a
7.b
7.c
7.d
8.b
8.c
8.d
Határtalanul
Hon- és népismeret oktatási segédanyag
Iskola-alma logó
Andromeda Travel logó