www.halaszyiskola.hu
KezdőlapOldaltérképKeresés
Ócsa Halászy Károly Általános Iskola honlapja
Katolikus
Református
Baptista
Hit gyülekezet
1.a
1.b
1.c
1.d
2.a
2.b
2.c
2.d
3.a
3.b
3.c
3.d
4.a
4.b
4.c
4.d
SNI
Új Magyarország Fejlesztési Terv Pályázatok
A Mi nagy könyveink

Kezdőlap|2022.03.10 - Halászy napok 2022.03.10-03.11.

 

Halászy Napok végleges forgatókönyve

 

2022. március 9-11.

 

 

Időpont Korosztály Program Felelős, koordinátor
03.06. (változhat) 5-8. évfolyam Gyalogos emléktúra Alsónémedibe Blaskó Katalin
03. 12.(változhat) 5-8. évfolyam Bringás emléktúra Alsónémedibe Nagy Margit
02.márc 1-4. évfolyam Halászy Szépen Olvasó Verseny Szakáts Olga
03. 04-ig 1-4. évfolyam Halászy Szépíró Verseny és Kiállítás Balló Mária
Időpont Korosztály Program Felelős, koordinátor
03.09. (szerda)      
11:45 5-8. évfolyam Halászy Emlékfutás Kozma Richárd és a testnevelők
Rajt 12:00 5-6. évfolyam Kis Baross kör Kozma Richárd és a testnevelők
Rajt 12:15 7-8. évfolyam Nagy Baross kör Kozma Richárd és a testnevelők
       
Időpont Korosztály Program Felelős, koordinátor
03. 10.alsó tagozat:   Tankó Márta
  1-4. évfolyam 1.2. óra tanítási óra osztályfőnökök, szaktanárok
9:45-12:30 1-2. évfolyam Kézműves foglalkozás, zenehallgatás Balló Ida, Heizer-V. Erzsébet,osztályfőnökök
  3. évfolyam Tiszteletadás Halászy sírjánál Jankovics Ágnes, osztályfőnökök
  4. évfolyam Emlékműsor főpróbája Tankó Márta, Győrffy Andrea, osztályfőnökök
Időpont Korosztály Program Felelős, koordinátor
03.10. felső tagozat   Nagy Margit, Samuné Sz. Zsuzsa
  5. évfolyam Látogatás a Magyar Term.tud.Múzeumba
Indulás 8:30 Utazás busszal
Érkezés 15:00
Nagy Tamásné
  6. évfolyam

Látogatás a Nemzeti Múzeumba
Indulás 9:00 Utazás busszal
Érkezés: 17:00

Füle Andrea
  7. évfolyam Látogatás a Várkert Bazárba
Első 2 óra osztályfőnökkel, előkészítés
Indulás 10:45 Utazás vonattal
Érkezés: 16:15  Fogadó nyilatkozat pecsételése a múzeumban
Ogunjimi Katalin
  8. évfolyam Látogatás a Hadtörténeti Int. és Múz.
indulás: 7:45 utazás vonattal
Érkezés: 15:15 Fogadó nyilatkozat pecsételése a múzeumban
Samuné Szabó Zsuzsa
03. 10. napközi      
Időpont Korosztály Program Felelős, koordinátor
14:00-15:30 1-2. évfolyam Halászy sportvetélkedő Nagy Nikolett
  3-4. évfolyam Halászy Játékok Blaskó Katalin
  5-8. évfolyam Filmvetítés Faludy Zsanett
Időpont Korosztály Program Felelős, koordinátor
03.11. (péntek)      
7:55-8:40 1-8. évfolyam Ünnepi műsor megtekintése osztályfőnökök, versenyszervezők
    Eredményhirdetések, koszorúzás  
9:00- 9:45 alsó, SNI, Tanítási óra szaktanárok, osztályfőnökök
  5.évfolyam, 6.c  
10:20-11:20   Templomi koncert Vura Emese
9:55-től- 6. a, b,d Foglalkozás az osztályfőnökök vezetésével osztályfőnökök
  7-8. évfolyam Filmezés, vetélkedő-kvíz, kézműves foglalkozás

 

 Frissítve: 2022.03.23, 11 óra 02 perckor
Támogassa iskolánkat
Enapló
Egyéni fogadóórák
5.a
5.b
5.c
5.d
6.a
6.b
6.c
6.d
7.a
7.b
7.c
7.d
8.b
8.c
8.d
Határtalanul
Hon- és népismeret oktatási segédanyag
Iskola-alma logó
Andromeda Travel logó