Kezdőlap|Étkeztetés

Étkeztetés

Heti étlap

Tisztelt Szülők!

Törvényi változások következtében az étkeztetéssel kapcsolatos eljárásrendet az alábbiakkal egészítjük ki:

Amennyiben a gyermek, betegség vagy más ok miatt nem tudja az ebédjét az intézményben elfogyasztani, a szülő/gondviselő előző tanítási nap 10 óráig lemondhatja, vagy

a hiányzást megelőző tanítási nap szintén 10 óráig jelezheti írásban az etkeztetes@halaszyiskola.hu e-mail címen, hogy nem kívánja lemondani, csomagolva kéri. A csomagolva igényelt étel az intézményben oktatási időszakban az intézmény tálalókonyhájában, naponta 11-12 óra között vehető át. A szünidőben írásban jelzett igénylés esetén kiszállításra kerül.

Részletes tájékoztató a csatolmányban.

Üdvözlettel:
Étkeztetés

• Show options

a gyermekétkeztetési és egyéb étkezési térítési díjak megállapításáról

Tisztelt Szülők/Gondviselők!

Mint az előzőekben is tájékoztatjuk Önöket, bármely ok miatt bekövetkező távollét esetén a hiányzást megelőző tanítási nap, reggel 10:00-ig írásban szükséges az étkezést lemondani az etkeztetes@halaszyiskola.hu e-mail címen.

Diétás gyermekek esetében a lemondás időpontja 8:15.

Az étkezések térítési díjának növekedése által, a kialakult helyzetre való tekintettel az étkezések hó végi módosítását, vagy új igénybevételétkizárólag az adott hónap 20. napjáig áll módunkban elfogadni, mivel az étkezési módosítások feldolgozása a tömegesen beérkező nyilatkozatok miatt megsokszorozódott. Nyomatékosan kérjük Önöket, hogy tájékoztatásunkat vegyék figyelembe és segítsék munkánkat az időben történő lemondásokkal!

Továbbá kérjük, hogy minden esetben az étkezéssel kapcsolatos nyilatkozatokat vagy

(Semmiképpen ne az osztályfőnököket terheljék ezzel az adminisztrációval!)

Amennyiben, a tárgyhó 20. napjáig nem kapja meg iskolánk élelmezésvezetője a módosító, vagy az új igénybe vevő nyilatkozatokat, úgy nem áll módunkban elfogadni a határidő után benyújtott dokumentumokat, a rákövetkezendő hónaptól, csak az azt követőtől fogjuk tudni később érvényesíteni!

A lemondást viszont bármikor módunkban áll elfogadni.Amint beérkezik hozzánk a dokumentum, az azt követő munkanaptól már érvénybe is lép a végleges lemondás! (Kivétel: napközis, egész napos, Alternatív osztályba járó gyermekek! Ők csak abban az esetben mondhatják le véglegesen az étkezésüket, napközivel együtt, ha ezt Orvosi papírral alá tudják támasztani.) „Ócsa Város Önkormányzat Képviselő-testületének 17/2015. (XII.1.) önkormányzati rendelete” szerint:

(4) Az iskolában étkezés a napközi otthonos rendszerben tanuló igénybevevők számára kötelező.

(5) Nem vonatkoznak a (3) és a (4) bekezdésben foglaltak arra a gyermekre, akinek betegsége miatt olyan speciális étrendre van szüksége, amely részére az étkeztetés keretén belül nem biztosítható.

E rendelet megtekinthető az Étkezési térítési díj változás 2022. október 01.-től linken is, az iskola étkezési honalpján.

Kérjük vegyék figyelembe, hogy az étkeztetés számlázási részével nem az iskola, hanem az Önkormányzat foglalkozik!

Ez ügyben Losó Gyuláné pénzügyi előadót keressék az alábbi elérhetőségeken:

A lemondások esetében az Önkormányzat mindig az ezt követő hónapban korrigálja a számlázást!

Szíves megértésüket köszönjük!

Köszönettel:
    Iskola Titkárság

Tisztelt Szülők!

Ócsa Város Önkormányzata 2021/2022. nevelési évben szünidei  gyermekétkeztetés keretében ingyenes déli meleg főétkezést biztosít a nyári szünetben a szülő, törvényes képviselő kérelmére a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre jogosult

hátrányos   és halmozottan   hátrányos   helyzetű   gyermekek részére,
    ha a hátrányos vagy halmozottan hátrányos helyzet 2022. május 1-jén fennáll.

Az  igénybevétel módja:
    munkanapokon történő kiszállítással (dobozba csomagolva) 11.00-12.00 óráig a Lakóparkban, Alsópakonyon  és Felsőbabádon lakó tanulók részére,
    Ócsa Város belterületén lakó gyermekek részére a Napsugár Tagóvodában (2364 Ócsa, Baross u. 14. szám alatt) munkanapokon 11.00 és 13.00 óra között lehet személyesen  átvenni (dobozokba csomagolva).

Az  igénybevétel időtartama:
    Általános iskolások részére: 2022 június 16. napjától 2022. augusztus 31. napjáig hétköznapokon.

A szülő vagy törvényes képviselő által gyermekenként külön-külön kitöltött nyilatkozatot 2022. június 1 . (szerda) napjái g a Halászy Károly Általános Iskolában adhatja le.

Diétás étlapot sajos nem kaptunk.

Allergén jelmagyarázat

Nemzetközi kód