Kezdőlap|2022.06.07 - Büszkeségeink

Sikereink!

Unger Dóra Anna, 3.b osztályos tanuló a Falu Tamás Városi Könyvtár Anyák napi versíró versenyén 2. helyezést ért el. Gratulálunk!

Czibula István, 5.c osztályos tanuló a hétvégén szoros küzdelemben a IV. helyen végzett a sakk diákolimpián a  III.korcsoportos fiúk országos döntőjében.

A Dabasi Futónapon, 2022.05.29-én, vasárnap, részt vettünk egy szuper kis csapattal! Mindenki a 2,5 km távon indult és meglepetés eredmények is születtek bőven!

Kategóriában:
Denke Dániel 1. hely!
Faragó Krisztián 3. hely,
Faludy László 4. hely,
Endre Veronika 4. hely,
Faragó Áron 7. hely,
Szabó Milán 10 hely.

Mindenki ki tett magáért!

Svébis Zoé 1.b osztályos tanuló 2022. 05. 22-én a Magyar Levegősportok Szövetsége által megrendezett Magyar Kupán (Karika szakág) vett részt ahol a Varsity 6-9 kezdőkategóriában 1. helyezést ért el.
Gratulálunk Zoénak! Büszkék vagyunk rá!

Íjászunk is folytatja az éremgyűjtést, és halad a Bajnokságban a nagyobb megmérettetések felé.
Gündert Gellért Kadosa (5.a) a Magyar Íjász Szövetség Suli Íjász Bajnokság BpPMR versenyén, nagyon szoros küzdelemben I. helyezést ért el, amivel megszerezte a kvalifikációt az Országos Bajnokságon való részvételre.

Kérem, ha gyermeke eredményeit meg szeretné osztani, írjon a rendszergazda@halaszyiskola.hu -ra.

Horvát Ádám, 5.c osztályos tanuló a hétvégén I. helyezést ért el a Magyar Íjász Szövetség által rendezett Suli Íjász Bajnokság Budapesti- és Pest-megyei regionális fordulóján, és ezzel kvalifikálta magát a következő fordulóra.

Szeretettel gratulálunk!

Szombaton, 2022.05.14-én rendezték Balatonfüreden azt a sakkversenyt, amin Czibula Dániel a korcsoportjában ezüst érmet szerzett, Czibula István szintén a korcsoportjában arany érmet.

Felső tagozatos atlétáink Albertirsán versenyeztek a Megyei Diákolimpián. Egy nívós versenyen, erős mezőnyben a következő eredményeket érték el: Takács Nimród bronzérmes lett súlylökésben. Matisz Mónika egyéni csúccsal 4. helyezett lett távolugrásban. Endre Veronika szintén egyéni csúccsal 5. helyezést ért el 1500 m-en. Abelovszky Ambrus pedig távolugrásban ért el kiváló eredményt.
Szeretettel gratulálunk ifjú sportolóinknak és köszönet felkészítőiknek: Nagy Nikolettnek és Kozma Richárdnak

A matematika házi verseny idei döntősei:

5.b. Veres bence I. hely
5.b. Kaminszky Tamás II. hely

6.c. Roszik Barnabás I. hely
6.c. Kancsár Lili II. hely
6.c. Benedek Sára III. hely

További versenyzők:
Torma Liza
Bálint Tamara

Különdíjat kapott:
Polyák Barbara

Iskolánk 1.c osztályos tanulói "Piskóta Bábcsoport" néven rész vett Szemők Mariann tanítónéni vezetésével a "Kezem a Kobakom" Gyerekbábos találkozón, ahol szép eredményt értek el "Arany minősítést".
Szívből gratulálunk nekik!

Még egy kis büszkeség:

A körzeti atlétika többpróba versenyen vettünk részt ahol a II. korcsoportos lány csapat és fiú is 3. helyezést ért el!

A lány csapat tagjai: Esses Kiara, Balló Hanna, Nagyiványi Réka, Majlinger Jázmin, Fejős Réka, Kohut Bianka
A fiú csapat tagjai: Szabó Milán, Faragó Krisztián, Hiltser Sebestyén, Denke Dániel, Zsolnai Balázs
A III. korcsoportos lányok egyéni versenyében 3. helyezést ért el Matisz Mónika , 2. helyezést pedig Esses Laura
Felkészítőik: Nagy Nikolett és Kozma Richárd

Gündert Gellért Kadosa (5.a) a Magyar Íjász Szövetség által rendezett 2022. évi WA Teremíjász Országos Bajnokságon II. helyezést ért el.

Újabb kiváló eredmény született:

A MATEKÁSZ megyei fordulóján

Földi Dóra  (6.a)      5. helyezést

Gimpll Alex (6.a)      11. helyezést ért el.

Gratulálunk Nekik!

A Magyar Triatlon Szövetség 2022. március 19-én tartotta Díjátadó Gáláját, ahol Bánvölgyi Blanka 5. b osztályos tanuló a 2021-es évben nyújtott teljesítményéért A jövő triatlon versenyzője elismerést kapta.

Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Megyei forduló
3. hely- 4. B
Csapatnév: Egy mindenkiért
Nagy Bence, Németh Csongor, Szöllősi Ádám és Varga Szidónia

Czibula Dániel a sakk Pest-megyei diákolimpiai döntőn I. helyezett lett. 2022.02.12.

ovács Kevin 8.b osztályos tanuló 2021.12.30-án a Csepeli Öttusa VSE Úszó kihívásán vett részt, ahol 10.000 méternyi feladat várt teljesítésre! Mindenki a saját céljainak az eléréséért, méterszám gyűjtésért szállt vízbe!

Úszó challenge teljesítve!

Gündert Gellért Kadosa (5.a) a 2022. február 6-án rendezett WA OB felkészítő és Pályaíjász minősítő versenyen 1. helyezést ért el. Teljesítményével "meglőtte" az I. osztályú minősítési szintet.

Egyesülete: NYWYG Íjász és Hagyományőrző Egyesület

Várjuk a szülőktől a hasonló eredményeket rendszergazda@halaszyiskola.hu -mail címre.

Frissítve: 2022.07.15, 10 óra 39 perckor