Kezdőlap|Akikre büszkék vagyunk

Halászys diák sikere Dániában

Magyarország is részt vett 2018. február 9-12. között, a Dániában zajló Aarhus Open serdülő, kadet és junior kötöttfogású- birkózó nemzetközi versenyen, ahol iskolánk egyik tanulója TAKÁCS ZSOLT 7. c osztályos tanuló, az ESMTK szakosztály versenyzőjeként, a 44 kg-osok versenyében II. helyezést ért el. Ezzel az eredménnyel hozzájárult ahhoz, hogy a csapatpontversenyben is az élen végezzenek. Gratulálunk ZSOZSÓ, várjuk a többi szép eredményt!

Egy céltudatos, bátor Halászys kislány sikerei

Csiszárik Petra, 5.b.osztályos tanuló egy törékeny, halk szavú, intelligens és okos tanuló, példamutató magatartása kiemelkedő nemcsak osztály szinten, hanem az egész iskolában is. Cikk

Diákolimpia Megyei Döntő Nagykőrösön

2018.01.12-én rendezték meg a Torna Diákolimpia Megyei Döntőjét Nagykőrösön, ahol a hagyományainkat félretéve, és mellesleg nem kis meglepetésünkre III. helyezést értünk el. Ezzel továbbjutottunk a Torna Diákolimpia Országos Elődöntőjébe, melyet 2018.02.09-én rendeznek Kecskeméten.

Szertorna beszámoló

KSI-Ócsa Utánpótlás Kézilabda Torna

A január 20-án rendezett Kézilabda Tornáról (cikk)