Kezdőlap|2022.09.02 - Szakkör - sakk

Tisztelt Szülők!

Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy ismét lehetőséget kaptam arra, miszerint iskolájukban sakk-tanfolyamot indíthatok.

Célom elsősorban a játék alapjainak elsajátíttatása, megszerettetése, a versenyszellem kialakítása (persze mindez játékos formában), és a tehetségesebbek eljuthatnak különböző hazai- és világversenyekre is.

Tapasztalataim szerint a mai világban különösen nagy szükség van a gyerekek sokoldalú fejlesztésére. Számtalan példa bizonyítja, hogy a sakk nem csak kikapcsolódás lehet, hanem fejleszti a kombinációs készséget, az emlékezőképességet, a térlátást, a koncentrációt és a döntéshozást is. Ezen kívül tervszerű, tudatos gondolkodásra késztet, fejleszti az akaraterőt, türelmet, kitartást. Ellenőrzésre, önfegyelemre szoktat. Általánosságban megállapítást nyert, hogy a sakkot aktívan tanuló gyermekek tanulmányi eredménye javul. Nem véletlen tehát, hogy a világ sok országában már a tantervben szerepel a sakk, mint tantárgy (szerencsére nálunk is egyre több helyen).

Az oktatás heti egy tanórában indulna, az iskolában.

Részvételi díj: fix 5000 Ft/hó, mely összeget a tárgyhó 10-ig kérem szépen megfizetni.

A kellékeket biztosítom.

Sok szeretettel várom gyermeküket!

További kérdésük esetén szívesen állok rendelkezésükre!

Kérem Önöket, hogy a jelentkezéseket elsősorban az e-mail címemre, telefonon, sms-ben adják le, de megtalálható vagyok a facebook-on is.

Köszönettel:

Csatári Mariann