SNI
Új Magyarország Fejlesztési Terv Pályázatok
A Mi nagy könyveink

Kezdőlap|2024.03.22 - Büszkeségeink 2023- 2024

A 2 fordulós Kecske Kupán Faludy László, Juhász Noel, Nemeshegyi Hunor 5. évfolyamos tanulók összesítésben a 2. helyen végeztek a körzetükben. Országos szinten ez volt a legerősebb mezőny, így ezzel az eredménnyel is bejutottak az országos döntőbe.
Nagyon büszkék vagyunk rájuk!

Az I.világháború kirobbanásának 110.évfordulója alkalmából történelem versenyen vettünk részt Dabason .
Két csapat indult, egy a 6.b osztályból és egy a 7.c osztályból. 28 csapat mérte össze tudását 12 iskolából. A nagyon komoly,színvonalas versenyen az egyik csapat a 11.helyen,a másik a 15.helyen végzett, iskolánk jó hírnevét növelve, megelőzve több neves iskolát is!
Sok tudást és tapasztalatot begyűjtve jövőre még rutinosabban indulnak!

Iko Kyokushinkai Stílusszervezet Kata és Kümite Magyar Bajnokságon Ensi Kupa, 2024.03.22-én pénteken két ezüstérmesünk is lett!
Örvendi Levente Kumite Serdülő kategória 2. helyezett.
Vida Olivér Kumite Gyerek ll kategória  2. helyezett
Gratulálunk!

Idén először vettünk részt a MATEGYE által szervezettel Pest Megyei Matematika Versenyen. A verseny döntőjét február 5-én, Üllőn rendezték meg, ahová már csak a megye legjobbjait hívták meg. Faludy László 5.d osztályos tanuló nagyon szoros versenyen a 12. helyen végzett.
Gratulálunk neki!

Örömmel adjuk hírül, hogy 2024.03.20.-én Maglódon, Szabó Annabellával( 4.d) és Kovács Hangával (3. C )a regionális népdaléneklési versenyen vett részt,ahol Hanga EZÜST minősítést, Bella pedig egy Emléklapot kapott! Ennyire sokan még soha nem voltak ...helytálltak a lányok!!

Újabb örömteli esemény: 2024 márc. 16-án Torma Tamás és Torma Liza K1 országos bajnokságon 1. helyezést értek el.

Büszkék vagyunk Kovács Zsombira, az országos bajnokságon, teremíjászatban, bronzérmes lett!

A Magyar Látványtánc Szövetség idén is megrendezte budapesti kvalifikációs versenyét, melyen iskolánk tanulói: Lőrinc Janka 3. b, Müller Kitti 5.a, Máté Fanni 6.a és Balló Hanna 6.d  ismét nagyszerű eredményeket értek el, így részt vehetnek a májusban megrendezésre kerülő Országos Bajnokságon .

Pop (Dance Floor) -Gyermek-Duó kategóriában   Maté Fanni és Müller Kitti ezüst ,
Sportmazsorett -Junior -Csoportos és Pop (Dance Floor)-Junior- Csoportos kategóriában   Lőrinc Janka, Müller Kitti, Máté Fanni és Balló Hanna szintén ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk és drukkulunk az országos bajnoksághoz!

2024.02.23-án rendezték meg a Körzeti Terematlétika Kupát, ahol 10 iskola mérte össze erejét.
Tanulóink sorra halmozták az egyéni csúcsokat, melynek eredményeként az iskolák közötti versenyben nagyon magabiztosan nyertünk a végén és idén is haza hozhattuk az I. helyezésért járó vándorkupát.

A csapat tagjai:

Bokor Zsombor, Cziba Tamás, Décsi Zselyke, Denke Dániel, Denke Máté, Esses Kiara, Esses Laura, Eszényi Kristóf, Faragó Áron, Farkas Csongor, Fogarasy Csenge, Kánai Barbara, Lőrincz Kevin, Majlinger Jázmin, Ordasi Petra, Papp Sára, Patai Boglárka, Peer Enikő, Peer Tünde, Roszik Barnabás, Silló Krisztián, Soltész Loretta, Soltész Milán, Szabó Milán, Szabó Zalán, Tóth Flóra, Varga Szidónia

Egyéni eredményeink: ·
Bokor Zsombor - I. helyezett: 30 m-es síkfutás, II. helyezett: helyből távolugrás ·
Esses Laura - I. helyezett: súlylökés, II. helyezett: 30 m-es síkfutás ·
Papp Sára és Fogarasy Csenge - holtversenyben egymással III. helyezettek magasugrásban ·
Faragó Áron - II. helyezett: magasugrás ·
6x60m-es váltófutás - I.hely (Peer Enikő, Bokor Zsombor, Esses Kiara, Denke Dániel, Soltész Loretta, Faragó Áron)
Ezen kívül is nagyon sok értékes 4., 5. és 6. helyünk született, ami pontokat jelentett a csapat számára.

Nagyon büszkék vagyunk mindenkire!
Felkészítő tanárok: Nagy Nikolett és Kozma Richárd

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„Szép magyar beszéd” Területi verseny
II. forduló Gyál Sörös Lizi
II. helyezett Harazin Boglárka
III. helyezett Járóka Norbert

Hétvégi másik nagy győzelem!

Vasárnap (2023.12.02.) kempo világb

ajnokságon Torma Tamás és Torma Liza aranyérmes lett!

Gratulálunk a nemzetközi sikerhez, és ehhez a hihetetlen eredményhez!

Testvérpár bizonyítot nyolc ország részvételével tartott Európai Kick box döntőben:

Torma Tamás I. és
Torma Liza II. helyezet Europa bajnokok a korosztályukban.

Gratulálunk! Kimagasló eredmény!

Darmos Dominika 2. C osztályos tanuló, 2023.11.05-én megrendezett Decathlon Teniszkupán I. helyezést ért el, piroslabdás kategóriában.

Diákolimpia szabadfogású birkózás 2023.10.07.

Arany Eszényi Kristóf
Ezüst Trifon Karlosz
Bronzérem Ispán Nimród

Darmos Dominika 2.C osztályos tanuló, 2023.10.08-án Dabason megrendezett Decathlon Teniszkupán, piroslabdás kategóriában
3. helyezést ért el.

Örömmel jelentjük 2023. 09. 30-án a K1 magyar bajnokságon két tanulónk is dobogós helyre küzdötte fel magát.
Torma Liza 2. és Torma Tamás 1. helyezést értek el.

Rajtuk kívül több öregdiákunk is dobogós helyet szerzett a küzdősport bajnokságon.

Torma Lili 1., Bóka Balázs 2., Kovács Barnabás 3., Zoboki Soma 1. Kovács Gergő 1. helyezést értek el kategóriájukban.

Ezúton gratulálunk minden résztvevőnek, további sikeres versenyzést kívánunk!

Svébis Zoé 3.b osztályos tanuló, 2023. 09. 08–án Olaszországban, Forliban megrendezett Posa Pole and Art World Világbajnokságon, Junior Varsity Amatőr korcsoportban, VILÁGBAJNOK lett!!!!!
Zoé 2020 októberében kezdett karikázni 5 és fél évesen.
A dabasi Mse Aerial Fit Stúdió növendéke, ahol hetente 4-5 csoportos órája van és szombatonként magánórája.

A szorgalmas munka meghozta az eredményét!
Zoénak szívből gratulálunk, reméljük még sokszor szól neki a magyar Himnusz!
Hajrá Zoé!!!!

Diákolimpiai elődöntő:
ESZÉNYI KRISTÓF 1. helyezés.
TRIFAN KARLOS 3. helyezés.

Orgován Hajnal 5.c osztályos tanuló harmadik lett ügyességi kezdő 10 év felett  lovas versenyen, országos bajnokságon.

Frissítve: 2024.03.26, 14 óra 20 perckor