Kezdőlap|2020.06.25 - Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Örömmel tájékoztatunk mindenkit, hogy az Erzsébet táborok Napközis táboraira kiírt pályázatán intézményünk mind a 4 beadott turnusra támogatást nyert, ezek a következők:

1. június 29-július 3-ig 6 csoport 120 fővel
  2. július 6-10-ig 3 csoport 60 fővel
  3. július 13-17-ig 4 csoport 80 fővel
  4. július 20-24-ig 5 csoport 93 fővel

Így négy turnusban közel 180 gyermeket tudunk táboroztatni 18 csoportban az ismétlődésekkel összesen 353 táboralkalommal.

Az 5. (július 27-31-ig) és 6. (augusztus 3-7-ig) turnusra a jelentkezés nem sikerült az erzsébetes elektronikus rendszer folyamatos leállása miatt. A jelentkezők számára gyermekfelügyeletet tudunk biztosítani.

Ha az 5-és 6. turnusra jelentkezők közül van olyan, aki az első 4 turnus valamelyikében szívesen részt venne, kérjük, a további egyeztetéshez jelezze a 06-20-480-9376-os telefonszámon. Van visszamondásunk, így cserével megoldható a részvétel. Az üres helyek erejéig azok számára is van lehetőség a jelentkezésre, akik most gondolták meg magukat, s mégis jönnének. Igyekszünk segíteni.

Teendők minden turnus résztvevői számára:

1.    Péntekig be kell fizetnünk turnusonként és fejenként 500 forint önrészt, ezért ma, csütörtökön 11 órától 16 óráig és holnap, pénteken 8-16 óráig juttassák el az iskolába szükséges összegeket. A befizetést az iskola portáján tehetik meg. Módosítási kérelmeiket, plusz jelentkezésüket is ekkor adhatják be személyesen is.
(500 Ft *ahány turnusra jelentkeztették a gyermeket).
2.    Ki kell tölteniük az egészségügyi nyilatkozatot, melyet a táborozás kezdetén, hétfőn, át kell adni a csoportvezetőnek. Ezt a nyomtatványt átvehetik a portán, illetve letölthető az iskola honlapjáról. E nyilatkozat nélkül a táboroztatás nem kezdhető el.
3.    Az idei évben egy, a Kopp Mária Intézet által összeállított KINCS kutatási kérdőívet (honlapunkra feltöltve) is ki kell töltetnie a Jelentkező szervezeteknek a táborozó gyermekekkel a tábor kezdetén, amelynek kitöltése anonim módon történik, azonban ehhez ismét szükséges egy szülői nyilatkozat, melyet szintén átvehetnek a portán, illetve letölthetik az intézmény honlapjáról. Amennyiben nem kívánnak hozzájárulni, a nyilatkozatot húzzák át, írják rá, nem járulok hozzá, s így küldjék vissza aláírva.
Az aláírt nyilatkozatot az egészségügyi nyilatkozattal együtt várjuk legkésőbb hétfőn reggelig.

A tábornyitót követően a hét folyamán érdekes programokkal várjuk a gyerekeket:

Lesz vegyészkedő-játékos kémia, szövés, gyöngyfűzés, műemlékséta fagyizással, sportvetélkedő, táncház-néptánc, ismerkedés hagyományos játékokkal,3d-s hologram, szabadulószoba, akadályverseny, vizes játékok, kürtőskalácsos, végül a Selyemréti tanösvényt is végig járjuk.

A napi négyszeri étkezés(reggeli, tízórai, ebéd, vacsora) biztosított.

Szeretettel várunk minden jelentkezőt hétfőn reggel nyolc órára.

Üdvözlettel: A táborszervezők

2020-NAP-01 Felhívás
Adatkezelési tájékoztató
Gyermek EÜ.nyilatkozat
Jelentkezési segédűrlap gyermekeknek
KINCS Szülői nyilatkozat
KINCS kutatási kérdőív
Szülői nyilatkozat
Szülői segédlet

Nincs több hála az égnek!

Frissítve: 2020.06.25, 16 óra 14 perckor