Kezdőlap|Hírek és Események|2021.12.01 - Covid

Kedves Szülők!

A járványügyi védekezés érdekében Prof. Dr. Kásler Miklós miniszter úr által aláírt 29/2021. (XI.19.) EMMI határozat alapján december 1-jétől a köznevelési intézményekbe való belépés rendje az alábbiak szerint módosul:

• A köznevelési intézménybe a gyerekeken és a dolgozókon kívül csak azok léphetnek be, akik rendelkeznek a COVID-19 védettséget igazoló okirattal, EU-s igazolvánnyal vagy plasztikkártyával vagy mobil applikációval és abból annak érvényessége megállapítható, továbbá személyi igazolványukkal hitelesítik, hogy a bemutatott igazolás valóban nevükre szól.

• A köznevelési intézmény megbízott dolgozója, a beléptetést végző portaszolgálatos alkalmazott ezt köteles ellenőrizni.

A fentiekre való tekintettel kérünk mindenkit, hogy lehetőség szerint a személyes megbeszélés helyett részesítsék előnyben az egyéb konzultációs lehetőségeket (telefon, Teams, stb.) Amennyiben mégis szükséges és halaszthatatlan a megjelenés, rendkívül indokolt esetben időpont egyeztetés mellett csak akkor lehetséges, ha az adott intézményi látogató a fenti feltételeknek megfelel.

Segítő közreműködésüket köszönjük: Vezetőség

Frissítve: 2021.12.01, 08 óra 08 perckor