www.halaszyiskola.hu
KezdőlapOldaltérképKeresés
Ócsa Halászy Károly Általános Iskola honlapja
Katolikus
Református
Baptista
Hit gyülekezet
1.a
1.b
1.c
1.d
2.a
2.b
2.c
2.d
3.a
3.b
3.c
3.d
4.a
4.b
4.c
4.d
SNI
Új Magyarország Fejlesztési Terv Pályázatok
A Mi nagy könyveink

Kezdőlap|2022.06.22 - Kitűnő és jeles tanulóink 2021-2022 tanévben

Iskolánk kitűnő és jeles tanulói 2021/2022-es tanévben

Gratulálunk a szép eredményekhez!

MIKLÓS DÍJAS: Abelovszky-Horváth Ambrus 8.c

 

KITŰNŐ

JELES

1.a

1.a

Horváth Dénes

Cserna Levente Noel

Szabó Szavanna Terézia

Farkas Zsombor Zalán

Tóth Milán

Fritz Vince

1.b

Komáromi Szonja Alexandra

Danczinger Gergő

Kovács-Galacz János

Hegedüs Nikolett

Vadas Regina Melissza

Kiss Anna

Vámos Dorina

Magyar Kornél

1.b

Sut Vanessza Barbara

Hajdu Olivér

Svébis Zoé

Pataki Tamás

Szilágyi Szabolcs Gábor

Tóth Regina

Tóth-Mátyás Bianka

Tóth Zsófia

Ványi Kevin

Veibl Csaba

Zengin Eda Buse

Veres Róza Boróka

1.c

1.c

Algács Hanna Mercédesz

Kiss Dorottya Anna

Bakir Kornel Nimet

Lubcsenka Dániel

Hajdu Zsófia Ilona

Skultéti Gergő Tamás

Kovács Hanga

Szabó Liliána Hanna

Kovács Natália

Zsolnai Janka Lilla

Nagyváradi Dominik

1.d

Nemeshegyi Bíborka

Áldott Anna

Virág Gábor

Blág Domonkos

1.d

Botka Dávid

Deli Vilmos

Karácsony Nimród Noel

Drahos Lili

Kiss Loránd Kenese

Jeszenszki Léna

Vécsei Kende

Józsa Lóránt György

2.a

Lőrincz Janka

Denke Máté

Pelikán Lara Nóra

Gogolák Nándor Attila

Sebestyén Mia

Máté Roland

Somogyi Gréta

Szűcs Roland

2.a

Zsolnai Luca Anna

Csóka Jáfet

2.b

Nagyiványi Zsófia

Fokk Máté

Sebestyén Zoltán

Juhász Alida Maja

Szabó Zalán

Vida Sándor Olivér

2.b

2.c

Bozsányi Jázmin

Bokor Zsombor

Dezső Abigél

Farkas Bence

Dugolity Balázs

Simonfay-Lakatos Magor

Gudmon Márta

2.d

Szabó Katalin Anita

Hevesi Amira

2.c

Kerékgyártó Kiara

ifj. Kosiba Zsolt

Nagy Benett

Nagy Léna

Petrik Hanna

Farkas Rubina

Petrik Máté

Orgován Villő Ilona

Varga Attila Zoltán

2.d

3.a

Czibula Dániel

Ódor-Fórizs Csaba Máté

Czibula Máté

Perkins András Edward

Dönti Zoltán

Weimann Richárd

Földessy Elizabet

3.b

Gál Dániel

Busa Mia Nadine

Gáll Botond

3.c

Kecskés Dominik Noel

Simonfay-Lakatos Hunor

Sárai Zoltán

3.d

3.a

Böszörményi Inez

Csáki Ádám

Fakó Szilvia

Décsi Zselyke Lídia

4.a

Drahos Nóra

Magyar Norbert

Galambos Kitti Viktória

4.b

Müller Kitti

Bathó Lili

Rácz Csenge

Földi Zsófia

Sági Gyula

Marosi Hanna Dóra

3.b

Németh Csongor

Makádi Csaba Zsolt

Róth Abigél

Schmidt Tünde

4.c

Unger Dóra Anna

Skrabanek Dorina

Waldner Alex

4.d

3.c

Balla Balázs Sándor

Bárdoly Nina

Hiltser Sebestyén

Daroczi Anasztázia

Hiltser Szabolcs

Diós Gréta

Kiss Gábor

Juhász Noel

Kohut Bianka

Lengyel Vica

Somogyi Gergő

Orgován Hajnal Zsuzsanna

5.a

Szűcs Lázár Zsolt

Kántor Róbert

3.d

Gündert Gellért Kadosa

Faludy László

5.b

Gali Ágoston

Sata László

Horváth Benedek

5.c

József Emese

Abelovszky-Horváth András

Máté Dóra

Abelovszky-Horváth Nándor

Nemeshegyi Hunor

6.a

Pelikán Iván

Szűcs Hunor Imre

Sándor Viktória

6.c

Sebestyén Hanga

Bán Szabolcs

Sörös Lizi Adrienn

6.d

4.a

Dejcző Máté

Máté Fanni

Décsi Gergő

Péntek Zsófia

Varga Kincső Lilla

Szabó Liliána

7.a

Szegedi Szebasztián

Oláh Liza

Tyukodi Sára

7.b

Urbán János Kevin

Bodnár Lenke

Viola Nóra

Gyimesi Gergő

4.b

Vig Napsugár

Dócs Lilla Borostyán

7.c

Makszim Dániel

Cserna Nikolett

Nagy Bence

7.d

Orosz Milán Norbert

Nagy Balázs

Soltész Loretta Annabell

8.b

Szöllősi Ádám

Csóka-Vasass Zsombor

Varga Szidónia Emese

Varga Barbara Erika

4.c

8.c

Kajla Krisztián

Angalét Krisztina Tünde

László-Bártfai Balázs

Kovács Nikolett

Rakó Dominika

8.d

4.d

Bartha Roland

Balló Hanna Eszter

Farkas Bianka

Esses Kiara

Papp Liliána

Fejős Réka

Poprádi Anna

Gyarmati Zsófia

Roszik György

Koczó Ádám

 

Lakatos Márk Zoltán

 

Nagyiványi Réka

 

Zsitva Lara

 

5.b

 

Bánvölgyi Blanka

 

5.c

 

Czibula István

 

Kovács Kira Molli

 

5.d

 

Suller Gábor

 

6.a

 

Gimpll Alex László

 

6.c

 

Benedek Sára Boglárka

 

Orgován Réka Rozália

 

6.d

 

Bató Dóra Boglárka

 

Esses Laura

 

Kökényesi Bence

 

Veres Eszter

 

7.c

 

Nagy Réka

 

8.b

 

Takács Nimród

 

8.c

 

Abelovszky-Horváth Ambrus

 

Máté Petra

 

Mátyás Alexandra

 

 

 

 

 

 


 

 

 Frissítve: 2022.11.24, 09 óra 00 perckor
Támogassa iskolánkat
Enapló
Egyéni fogadóórák
5.a
5.b
5.c
5.d
6.a
6.b
6.c
6.d
7.a
7.b
7.c
7.d
8.b
8.c
8.d
Határtalanul
Hon- és népismeret oktatási segédanyag
Iskola-alma logó
Andromeda Travel logó