Kezdőlap|2021.05.28 - Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Lezárult a jelentkezés, közel száz gyermekkel nyújtottuk be pályázatunkat Zánkára az ottalvós táborok kínálta lehetőségeket kihasználva.
Következő feladatunk a napközis táborokra való jelentkezés, pályázat összeállítása.
Intézményünk több szempont (pl.: nyári felújítási munkálatok) figyelembe vételével a tavalyi évhez hasonlóan kézműves, sport, s egyéb foglalkozásokkal 2 napközis pályázat benyújtását tervezi:
2021. július 12-16-ig helyben napközis tábor,
2021. augusztus 9-13-ig helybeli napközis tábor.
Egy gyermek több turnusba is jelentkezhet.
A tábor összes költsége turnusonként 500 Ft/fő. A további étkeztetési, utazási és programszervezési és egyéb költségeket az Erzsébet a Kárpát-medencei Gyermekekért Alapítvány pályázati kiírásban szereplő feltételekkel biztosítja nyertes pályázat esetén. (A kiírás az iskola honlapján megtekinthető.)
Sikertelen pályázat esetén a meghirdetett táborok elmaradnak.
Amennyiben gyermekét jelentkeztetni szeretné, kérjük, hogy a szükséges dokumentumokat, a
- (Csak 14 évet betöltött tanuló esetében kitöltendő, beküldendő)Nyilatkozat korlátozottan cselekvőképes táborozó gyermek részére elnevezésű nyomtatványt
jól olvashatóan, lehetőleg nyomtatott betűkkel kitöltve mielőbb, de legkésőbb 2021. 06. 02. szerda 8 óráig juttassa el az iskolába, adja le az iskola portáján
Amennyiben nincs otthoni nyomtatási lehetősége, természetesen a kitöltendő dokumentumokat biztosítjuk, az iskola portáján kérhető.
Az alábbi dokumentumokat csak tájékoztatásul csatoljuk:

Üdvözlettel: Táborszervezés
 Frissítve: 2021.05.28, 14 óra 19 perckor