Kezdőlap|2020.11.09 - Tájékoztató a szülők részére! Hideg idő esetére.

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!
A hideg időjárás beálltával az alsó tagozatosok iskolába érkezésének rendje holnaptól a következőképpen fog változni:
Eső és hideg időjárás esetén az első bejárati kaput továbbra is 7 órakor nyitjuk. 7:00-7:20-ig az iskola harmadik bejáratánál ( az aula előtti bejárat), utána egymással egyhuzamban 7:20-tól becsöngetésig az egyes ajtónál történik a kicsik kézfertőtlenítése és lázmérése. Az iskolaőr és a pedagógiai asszisztensek segítenek abban, hogy a gyerekek a megfelelő bejáratot válasszák. Kérjük a kedves szülőket, hogy ezt otthon is beszéljék meg gyermekeikkel! A felsős diákok hátsó bejárása - hasonlóan az eddigiekhez - két sorban történik. Egyik sorban a hőpanel használata után, a másik sorban pedig kézi lázmérés után jönnek diákjaink az épületbe.
Kívánunk mindenkinek jó egészséget. Vágyazzanak magukra! Vigyázzunk egymásra!
Iskolavezetés
 Frissítve: 2020.11.09, 14 óra 44 perckor