www.halaszyiskola.hu
KezdőlapOldaltérképKeresés
Ócsa Halászy Károly Általános Iskola honlapja
Katolikus
Református
Baptista
Hit gyülekezet
2013-2014
2014-2015
1.a
1.b
1.c
1.d
2.a
2.b
2.c
2.d
3.a
3.b
3.c
3.d
4.a
4.b
4.c
4.d
SNI
Új Magyarország Fejlesztési Terv Pályázatok
A Mi nagy könyveink

Kezdőlap|2020.06.30 - Iskolánk kitűnő és jeles tanulói 2019/2020-as tanévben

Gratulálunk a szép eredményekhez!

KITŰNŐ

JELES

1.a

1.a

Csáki Ádám

Décsi Zselyke Lídia

Madudák Szabolcs

Drahos Nóra

Müller Kitti

Galambos Kitti Viktória

Sági Gyula

Harazin Csenge Szabrina

1.b

Perkins András Edwárd

Busa Mia Nadine

1.b

Halász Hanna

Dascalu Erik Márk

Schmidt Tünde

Makádi Csaba Zsolt

Torma Tamás Andor

Peczek Ádám Máté

Unger Dóra Anna

1.d

1.c

Horváth Benedek

Bárdoly Nina

Miklós László

Diós Gréta

Pelikán Iván

Juhász Noel

2.a

Kovács Zsombor

Müller Enikő

Orgován Hajnal Zsuzsanna

Tyukodi Sára

Simonfay-Lakatos Hunor

Zsolnai Balász Előd

Szűcs Lázár Zsolt

2.b

1.d

Dócs Lilla Borostyán

Gali Ágoston

Dönti Csaba

József Emese

Orosz Milán Norbert

Nemeshegyi Hunor

Szécsi Boglárka

Petrik Csaba

2.d

Sörös Lizi Adrienn

Balla Balázs Sándor

2.a

Bartha Boglárka

Máté Fanni

Faragó Krisztián

Szegedi Szebasztián

Hiltser Sebestyén

Viola Nóra

Hiltser Szabolcs

2.b

Kiss Gábor

Bathó Lili

Kohut Bianka

Földi Zsófia

Laczi Gergő

Makszim Dániel

Majlinger Jázmin

Marosi Hanna Dóra

Somogyi Gergő

Nagy Bence

Szabó Milán

Németh Csongor

Zsivadinovics Benedek

Soltész Loretta Annabell

3.a

Szöllősi Ádám

Koch Roland

Varga Szidónia Emese

3.b

2.c

Barkóczi Alida Renáta

Kajla Krisztián

Bánvölgyi Blanka

László-Bártfai Balázs

Bárdoly Szonja

Rakó Dominika

Oman Róbert

Skrabanek Dorina

Veres Bence Norbert

2.d

3.c

Balló Hanna Eszter

Czibula István

Esses Kiara

Lőrincz Kevin Richárd

Fejős Réka

3.d

Gyarmati Zsófia

Pócsi Lara Dorina

Koczó Ádám

Sponga Bíborka

Lakatos Márk Zoltán

Tunner Bianka Tímea

Nagyiványi Réka

4.a

Zsitva Lara

Andrási Dóra

3.a

Lédermajer Enikő Rozália

Denke Sára

Nagyiványi Levente

Gasztonyi Maja

Sági Eszter

Gündert Gellért Kadosa

Szabó Dzsenifer

Kántor Róbert

Szűcs Hunor Imre

3.b

4.b

Sata László

Harazin Boglárka Vivien

3.c

Horváth Máté

Balázs Linda

4.c

Kaufman Áron

Kancsár Lili Nóra

Lisóczki-Szabó Dóra

Tornai Lili Emma

Pekker Izabella

4.d

Pete Róza

Borsos Ramóna

3.d

Décsi Gergő

Barizs Dóra

Lóránt Kata

Deli Johanna

Peer Tünde

Domján László Dániel

5.a

Domján Liliána

Mészáros Csaba Zoltán

Fazakas Dávid

Pap Máté

Gali Mária

5.b

Kiss Bence Csaba

Korsós Benedek

Marcisák Hanna

Stefkó Gergő

Mészáros Kata

5.c

Suller Gábor

Buda Panna Barbara

4.a

Zsitva Barbara

Dohány Eszter Bianka

5.d

Földi Dóra

Csóka Nátán

Gimpll Alex László

Endre Veronika Ildikó

Szilágyi Noémi

Szicsov Alexander

4.b

6.a

Góci Alina Vanda

Gál Balázs

Kajla Alex

Hajdu Erik

Perina Csaba

6.b

4.c

Kucsera-Gálfi Eszter

Bán Szabolcs

Takács Nimród

Benedek Sára Boglárka

6.c

Csóka Jázmin

Angalét Krisztina Tünde

Oláh Ádám

Máté Petra

Orgován Réka Rozália

6.d

Poprádi Botond

Bartha Roland

Roszik Barnabás

Olti Boglárka

Torma Liza Kata

Roszik György

4.d

7.b

Bató Dóra Boglárka

Panyik Liliána

Dejcző Máté

7.c

Esses Laura

Christov Georgina Ilona

Kökényesi Bence

Engler Vivien Málna

Szabó Bence

Kiss Alexandra Laura

Varga Kincső Lilla

7.d

Veres Eszter

Boda Gergő

5.a

Gál Vivien

Csatári Fanni

Kovács Bence Gergő

 

Oláh Liza

8.b

5.b

Bodnár Zsófia

Bödő Tímea

Jakab Roland Martin

Czinke Alexandra

Mészáros Petra

Cser Martin Bence

Szabó Zsigmond Károly

Fujtás Lili Fruzsina

Troll László Zsolt

Gál Brigitta

 

Gyimesi Gergő

 

Simon Petra

 

5.c

 

Bánvölgyi Barnabás

 

Beri Adrián

 

Cserna Nikolett

 

Icsó Lili Zsófia

 

Nagy Réka

 

Varga-Kövendi Kristóf

 

5.d

 

Fogarasy Márk

 

Kópis Lili

 

Kovács Kornél

 

László-Bártfai Boglárka

 

Lisóczki-Szabó Gréta

 

Tankó Gerda

 

Tóth Réka

 

6.a

 

Bató Márk Tibor

 

Bóka Boglárka

 

Kancsár Eliza Blanka

 

6.b

 

Benev Petrána

 

6.c

 

Abelovszky-Horváth Ambrus

 

6.d

 

Csordás Kristóf

 

Farkas Bianka

 

Nemeshegyi Napsugár

 

Papp Liliána

 

7.c

 

Baricz Anett Imola

 

7.d

 

Bereczky Szonja Erika

 

Bocskai Blanka Anna

 

Csóka-Vasass Csenge

 

Domján Anna

 

Márkus Ramóna Viola

 

8.a

 

Szikszai Johanna Míra

 

Takács Zsombor

 

8.b

 

Róth Mirella

 

Stoics Brigitta

 

Vajda Denejra

 


 

 Frissítve: 2020.06.30, 13 óra 10 perckor
Támogassa iskolánkat
Enapló
Egyéni fogadóórák
5.a
5.b
5.c
5.d
6.a
6.b
6.c
6.d
7.a
7.b
7.c
7.d
8.a
8.b
8.c
Határtalanul
Hon- és népismeret oktatási segédanyag
Iskola-alma logó
Andromeda Travel logó