Kezdőlap|2020.06.09 - Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy megjelent az Erzsébet a Kárpát-medencei Gyermekekért Alapítvány Napközi Erzsébet-tábor felhívása, ami lehetőséget kínál a nyári napközi táboraink anyagi finanszírozására, szakmai támogatására (heti turnusokban hétfőtől péntekig 5 nap, naponta 8-17 óráig négyszeri étkezéssel, változatos programokkal- kirándulás, sportjátékok, kézműves , önismereti, csoportépítő foglalkozások biztosításával, külön figyelmet  fordítva hagyományaink, kulturális örökségeink, természeti szépségeink megismerésére, valamit a környezettudatos életmódra .

Egy gyermek több turnusra is jelentkezhet.

Sikeres pályázat esetén a szülő által kifizetendő pályázati önrész turnusonként 500, az ötszáz forint.

Mivel rövid a pályázati határidő, gyorsan kell cselekednünk, hogy beadhassuk a szükséges dokumentumokat, ebben kérjük hatékony közreműködésüket.

Teendők a következők:

I. Kérjük, hogy a fentiek ismeretében erősítsék meg jelentkezési szándékukat, immár pontos turnusmegjelöléssel, ez sokaknál elmaradt előzőleg,  jelezzék az osztályfőnök felé melyiken kívánnak részt venni:

1.    június 29-július 3-ig
  2.    július 6-10-ig
  3.    július 13-17-ig
  4.    július 20-24-ig
  5.    július 27-31-ig
  6.    augusztus 3-7-ig

II. Kérjük, jelezzék azt is, hogy sikertelen pályázat esetén, (a tervezett tábor elmarad) az adott turnusidőpontban vagy azon kívül igényt tartanak-e gyermekfelügyeletre.

III. Olvassák el a mellékletként csatolt következő tájékoztatókat (Ezeket NEM kell sem kinyomtatni, sem visszaküldeni, csak olvassák el!):
Adatkezelési tájékoztató
Kitöltési útmutató

IV. Nyomtassák, majd töltsék ki a pályázatok leadásához szükséges, mellékletként csatolt dokumentumokat! (Több turnus esetén nem szükséges többet kitölteni!)
Ezeket legkésőbb szerda délig vissza kell juttatni az iskolába-gyűjtődoboz a portán:

Jelentkezési segédűrlap gyermekeknek (Nagyon fontos azonosító adat a lakcímkártya hátulján található személyi szám, kérjük, pontosan töltsék ki!)
Szülői nyilatkozat (Kérjük, ügyeljenek rá, hogy mindenhol alá legyen írva!)

Amennyiben nem áll módjukban kinyomtatni, segítünk, az iskola portáján a leadandó dokumentumok kitöltésre átvehetők.
A gyors és pontos együttműködés a siker egyik záloga. Köszönjük!

Táborkoordináció

Frissítve: 2020.06.09, 12 óra 57 perckor