Kezdőlap|2020.03.24 -

„ Nem adhatsz lángot a gyertyának úgy, hogy annak fénye a te arcodat is ne ragyogja be!"

„Elsősorban az a fontos, hogy a gyerekek jókedvűek, vidámak legyenek."

Böjte Csaba

A 2020-as Halászy Napok rendhagyó módon alakultak. A világjárvány miatt csak három tervezett programunk valósulhatott meg: a Halászy Szépíróverseny, a Halászy Szépen-Olvasó Verseny és a Halászy Bringás emléktúra Alsónémedire.

Szépen-olvasó verseny eredményei
Szépíró verseny eredményei

Köszönetet szeretnék mondani a programsorozat előkészítésében résztvevőknek:

az Egressy Gábor Szabadidőközpontnak, az Ócsai Református Egyházközségnek; továbbá mindazoknak, akiktől anyagi támogatást kaptunk, az „ÓCSA-HALÁSZY KÁROLY ISKOLÁÉRT „alapítványnak, a Monori Tankerületnek, , Dormány Fotó  tulajdonosainak.

Pánczél Károly Országgyűlési Képviselő Úrnak segítségét, hogy a negyedik évfolyam tanulói Parlamenti látogatáson vehettek volna részt.

Március 15-i ünnepségünk felvételét köszönjük Dormány Tivadarnak, a gyermekek felkészítését Barna-Pőcz Matild tanárnőnek.

Kedves kollégáimnak és a szülőknek, akik fontosnak érezték, hogy gyermekük iskolájának rendezvényeit segítsék. Barcza Lajosnak, aki a felső évfolyam tanulóinak ingyenes MÁV utaztatásában segédkezett.

Nagy Margit gyógypedagógus

Frissítve: 2020.03.25, 10 óra 34 perckor