Kezdőlap|2020.03.17 - Kedves Szülők!

Iskolánk az Edmodo hálózat segítségével oldja meg az otthoni tanulást.

Az Edmodo egy biztonságos, oktatásra szakosodott ismeretségi hálózat, amit tanárok, diákok és szülők is használhatnak.

A diák ingyen csatlakozhat a tanár által létrehozott csoportokhoz.
  • Először regisztrálnia kell magát. Névre, felhasználónévre és az osztályfőnök által generált csoportkódra van szükség. Ezt a kódot az osztályfőnök elküldi minden tanulójának a Kréta naplón keresztül. A regisztrációnál a telefonszámot +36-tal kell kezdeni.
  • Ezután létrehozhatja a saját profilját.
  • A diák üzenőfalán megjelennek a tanár üzenetei, a tanár által elküldött házi feladatok és a tesztek.
  • Az üzenőfalról elérhető még az irattartó, ami a „Folder” /Mappa címszó alatt van. Ebbe az irattartóba a tanár szövegeket, képeket, videóklipeket, animációkat helyezhet el.
  • Ha a diák a jegyeit akarja megtekinteni, akkor az üzenőfalon levő „Progress” /Előrehaladás gombot kell megnyomnia: itt minden jegye meg fog jelenni, sőt látni fogja jegyeinek időbeli változását is.
  • A „Planner”/Tanári ütemezések gomb egy naptárat nyit meg, ahol a diák láthatja a már megtörtént és az elkövetkezendő események dátumát.
  • A házi feladatokat és teszteket –megoldásuk után- a „Submit” /Véglegesít gombbal küldi el a tanárnak.
A szülők ingyen regisztrálhatnak, majd a szülői kód segítségével csatlakozhatnak a rendszerre.

Kérjük Önöket, hogy az Edmodo hálózat mellet a Kréta naplót is kísérjék figyelemmel.

Ezen a felületen is megtalálhatják a kiküldött tananyagot, a kötelező gyakorlást. A tanulók munkáját a szokásoknak megfelelően értékeljük.

Ebben a virtuális osztályteremben (Edmodo) is kötelező a megjelenés, a tananyag/feladatok elvégzése. Ennek elmulasztása hiányzást von maga után. Betegség esetén az igazolások benyújtásának rendje a Kréta naplón keresztül történik.

Üdvözlettel:
Iskolavezetés