Kezdőlap|2020.03.16 - Tisztelt Szülők! Kedves Diákjaink!

A mai napon a tanári kar döntött arról, hogy az edmodo.com felületet használjuk majd a tananyag megosztására. A rendszer előkészítése még folyamatban van, ezért a belépés lépéseiről a holnapi nap folyamán küldünk részletes tájékoztatót. Ezen kívül a Kréta rendszert továbbra is használni fogjuk. Kérjük tehát, hogy ha valakinek - annak ellenére, hogy kollégáink folyamatosan javítják az esetleges hibákat – probléma adódik a Kréta belépéssel a titkarsag@halaszyiskola.hu email címen jelezze azt.

Tananyagokat a Kréta házi feladat részen is meg tudunk osztani, illetve az osztályok által használt online csatornákon is, egészen addig, amíg gördülékennyé nem válik a fenti platform használata.

Kérjük tehát a szülőket és a diákokat, hogy kísérjék figyelemmel a Kréta házi feladatait is!

Mivel folyamatosan fogjuk küldeni az információkat, a honlapot és a Krétát is figyeljék!

Fontos tudni, hogy a rendszerbe kötelező regisztrálni és naponta bejelentkezni, a feladatokat elvégezni, mert a diákok így teljesítik a tankötelezettségüket. Akik ezt elmulasztják, azok igazolatlan mulasztást követnek el, aminek ugyanúgy következményei lesznek. A gyermek betegsége esetén, az e-ügyintézés felületén történő jelzéssel (igazolás befényképezése) igazolt távollétnek számít az online felülettől is.

Most nagyon nagy szükség van a szülői támogatásra mind tanárnak, mind diáknak.

Segítségként egy napirendet készítünk, amit megosztunk minden szülővel és diákkal. Ez a napirend tartalmazza, hogy iskolánk hogyan képzeli el a tanórák teljesítését.

Akik okos eszközzel nem rendelkeznek, azokkal felvesszük a kapcsolatot és segítjük a tanulásukat.

Kérdésükkel forduljanak bátran osztályfőnökeik felé! Biztos, hogy sok bizonytalanság és megválaszolatlan kérdés adódik, de együtt türelmesen és konstruktívan meg tudjuk oldani a nehézségeket.

Köszönettel:
Kovácsné Kovácsi Beáta Mónika