Kezdőlap|2019.11.28 - Kedves Szülők!

“Karácsony készül, emberek!
Szépek és tiszták legyetek!
Súroljátok föl lelketek,
csillogtassátok kedvetek,
legyetek újra gyermekek
hogy emberek lehessetek!”
Wass Albert

Iskolánk Diákönkormányzata, a Szülői munkaközösséggel karöltve idén szeretnénk cipősdoboz ajándékkal kedveskedni azoknak az ócsai gyerekeknek, akiknek Karácsonya nem lehet annyira gazdag ajándékokban.

Ezért, arra kérünk minden kedves szülőt, hogy aki megteheti, támogassuk a jó ügyet.

A dobozokba tartós élelmiszereket, édességeket és kisebb játék ajándékokat tegyünk, aminek mi magunk is örülnénk. Az osztályonkénti cipősdobozok száma nem meghatározott, mindannyian segítsünk annyival, amennyivel csak tudunk, hogy mindenki Karácsonya legyen egy kicsit örömtelibb, hiszen az adományozás annak is öröm aki adja, de annak is aki kapja!

A cipősdobozokat december 10-ig várjuk az osztályfőnököknek átadva, nem lezárt állapotban. A Szülői munkaközösség és a DÖK átnézi utána, hogy valóban alkalomhoz illőek legyenek a dobozban lévő ajándékok. Átadásuk az iskolában lesz az egyik Adventi napon a fenyőfa alatt.

Köszönöm a segítséget: Mrázné GáspárTünde, DÖK segítő pedagógus

P.s.: A  DÖK-ösök minden segítséget megadnak, a felmerülő kérdéseket megpróbáljuk legjobb tudomásunk szerint megoldani.

Frissítve: 2019.11.28, 10 óra 11 perckor