Kezdőlap|2019.03.12 - Szép-olvasó verseny

2019 márciusára rendeztük meg első ízben a Halászy Napok programsorozatának részeként, a szép-olvasó versenyt.

Arra számítottunk, hogy csak a rendszeresen könyvtárlátogató, esetleg Könyvklub tagok jelentkeznek majd. Aztán kiderült, hogy digitális világ ide- laptop, mobil oda- a gyermekek szeretnek olvasni!
A verseny első fordulójában az első- negyedik évfolyam diákjai olvastak egy ismert, előzőleg kijelölt szöveget, majd egy számukra ismeretlen mesét mutattak be.
Osztályonként egy diák csillogtatta meg tudását a második fordulóban, ahol a zsűri tagjainak igen nehéz döntéseket kellett meghozniuk.
Különdíjban részesültek: Gasztonyi Maja (2.a osztály), Lepedát Amanda (3.b osztály), valamint Cserna-Hausel Hanna (4. a osztály).
3. díjat nyert Bán Szabolcs (3. c osztály)
2. díjban részesült Veres Bence(2.b osztály), Nagyiványi Levente (3. a osztály), Bödő Tímea (4. b osztály), valamint Sponga Tünde (4.c osztály).

Legjobbnak bizonyultak évfolyamaikban:
Gyarmati Zsófia (1. d osztály)
Berecz Mátyás (2. c osztály) és Kiss Bence Csaba (2. d osztály)
Varga Kincső (3. d osztály)
László- Bártfai Boglárka (4. d osztály)

A díjak átadására a Március 15-ei műsor keretén belül került sor. Osztálytársaik, szüleik, tanáraik méltán büszkék rájuk!

Szakáts Olga
tanítónő