www.halaszyiskola.hu
KezdőlapOldaltérképKeresés
Ócsa Halászy Károly Általános Iskola honlapja
Katolikus
Református
Baptista
Hit gyülekezet
2013-2014
2014-2015
1.a
1.b
1.c
1.d
2.a
2.b
2.c
2.d
3.a
3.b
3.c
3.d
4.a
4.b
4.c
4.d
SNI
Új Magyarország Fejlesztési Terv Pályázatok
A Mi nagy könyveink

Kezdőlap|2018.06.27 -

Iskolánk kitűnő és jeles tanulói 2017/2018-as tanévben

Gratulálunk a szép eredményekhez!

KITŰNŐ

JELES

1.a

1.a

Balla Kristóf

Gasztonyi Maja

Denke Sára

Hevesi Attila

1.b

Kántor Róbert

Bárdoly Szonja

1.b

Sata László

Bánvölgyi Blanka

1.c

1.c

Balázs Linda

Sólyom Benedek

Lisóczki-Szabó Dóra

Zsilák Lara Amira

Pekker Izabella

1.d

Pete Róza

Deli Johanna

1.d

Mészáros Kata

Barizs Dóra

Mészáros Máté

Domján László Dániel

Pócsi Lara Dorina

Domján Liliána

Sponga Bíborka

Fazakas Dávid

2.a

Kiss Bence Csaba

Andrási Dóra

Marcisák Hanna

Sági Eszter

Suller Gábor

2.b

2.a

Perina Csaba

Földi Dóra

Tóth Dorottya Kíra

Gimpll Alex László

2.c

2.c

Roszik Barnabás

Bán Szabolcs

Torma Liza Kata

Csóka Jázmin

3.a

Oláh Ádám

Csatári Fanni

Orgován Réka Rozália

Örvendi Péter

Poprádi Botond

Pap Máté

2.d

3.b

Bató Dóra Boglárka

Czinke Alexandra

Dejcző Máté

Fujtás Lili Fruzsina

Esses Laura

Simon Petra

Kökényesi Bence

Surányi Tamara

Lóránt Kata

Terdik Nóra

Szabó Bence

Vig Napsugár

Varga Kicső Lilla

3.c

Veres Eszter

Beri Adrián

3.a

Cserna Nikolett

Müller Dóra

Nagy János Gergely

Oláh Liza

Varga Maja

3.b

Varga-Kövendi Kristóf

Bödő Tímea

4.b

3.c

Kazatsay Botond Dániel

Icsó Lili Zsófia

4.c

3.d

Angalét Krisztina Tünde

Horváth Botond Attila

Fodor Milán

László-Bártfai Boglárka

Máté Petra

Lisóczki-Szabó Gréta

Rigó Karina

Pataki Elizeus

4.d

Tankó Gerda

Poprádi Anna

4.a

 

Bató Márk Tibor

 

Bóka Boglárka

 

Gál Balázs

 

Kancsár Eliza Blanka

 

Szabo Patrik

 

4.b

 

Benev Petrána

 

Takács Nimród

 

4.d

 

Csordás Kristóf

 

Farkas Bianka

 

Szondi Hanna Noa

 

5.b

 

Csiszárik Petra

 

5.c

 

Baricz Anett Imola

 

Halász Emese

 

5.d

 

Balla Eszter

 

Blénesi Gergő

 

Csóka Noel

 

Domján Anna

 

Kovács Barnabás

 

Kulcsár-Tasi Milán

 

6.a

 

Bató Anna Laura

 

Takács Zsombor

 

6.b

 

Gyarmati Bálint Zoltán

 

Lázár Krisztina

 

Ulicska Bianka

 

Viola Dalma Laura

 

6.c

 

Csóka Petra

 

7.b

 

Gyimesi Nóra

 

Szabó Lili

 

8.a

 

Teréki Magor Zoltán

 

 

 Frissítve: 2018.07.02, 09 óra 30 perckor
Enapló
Egyéni fogadóórák
5.a
5.b
5.c
5.d
6.a
6.b
6.c
7.a
7.b
7.c
8.a
8.b
8.c
Határtalanul
Hon- és népismeret oktatási segédanyag
Iskola-alma logó
Andromeda Travel logó