Kezdőlap|2015.09.07 - Hirdetés

Tájékozató a tanulók reggeli és tanítás utáni pedagógiai felügyeletéről.

Iskolánkban a tanítási napokon a következő időpontokban biztosítjuk a tanulók reggeli és tanítás utáni pedagógiai felügyeletét:

Reggel: 6.30- 7.20-ig az aulában

Délután: 16.00- 17.00 óráig a felső tagozat épületében a földszinten, a magyar II. teremben

Az elsős tanulók szülei a szeptemberi hónap első két hetében bekísérhetik az elsős gyerekeket az osztályokba. A harmadik héttől reggel már csak a Bajcsy-Zsilinszky utca felőli kapuig jöhetnek a tanulókkal.

A napközi után 16.00 órától a zsákutca felőli kapun hagyják el az iskola területét a tanulók.
Megkérünk minden kedves szülőt, hogy a reggeli előkészületek zavartalan biztosítása érdekében tartsák be iskolánk HÁZIRENDJÉT és csak halaszthatatlan probléma esetén (a pedagógussal előzően telefonon stb. egyeztetve) vegyék igénybe a reggeli megbeszélések lehetőségét.

Állandó - és eseti kikérő az iskola honlapjáról tölthető le.
Csak a szülő által előzően kitöltött és aláírt kikérő lapon szereplő távolmaradást/felmentést áll módunkban engedélyezni.
Váratlan megbetegedés esetén a szaktanár engedélyezheti a tanulónak az iskolából való távozást, amennyiben telefonon egyeztetett a szülővel.

Ócsa, 2015. szeptember 4.

Iskolavezetés

Frissítve: 2015.09.07, 09 óra 29 perckor