www.halaszyiskola.hu
KezdőlapOldaltérképKeresés
Ócsa Halászy Károly Általános Iskola honlapja
Katolikus
Református
Baptista
Hit gyülekezet
2013-2014
2014-2015
1.a
1.b
1.c
1.d
2.a
2.b
2.c
2.d
3.a
3.b
3.c
3.d
4.a
4.b
4.c
4.d
SNI
Új Magyarország Fejlesztési Terv Pályázatok
A Mi nagy könyveink

Kezdőlap|Fogadóóra|Egyéni fogadóórák

Egyéni fogadóórák

2017/2018 tanév

Név

Időpont

Balló Mária

Minden hónap első szerdája

Bálint Piroska – pszichológus

hétfő, kedd, csütörtök - előzetes egyeztetés szükséges

Blaskó Katalin

Minden második hétfő 16-17 óráig

Barta Balázs

Minden hónap első szerda 3. óra

Berze Katalin

Minden hónap első szerda 16-17 óráig

Bobuszka Kriszina

Minden szerda 5. óra

Buzek Zsuzsanna

Hétfő 2. óra

Csendes Péter

Minden kedd 7:20-7:45 óráig

Denkéné Vígh Melinda

Minden hónap első kedd 3. óra

Darócziné Kozma Judit

Minden kedden 15-16 óráig

Dula Mária Katalin

Minden hónap első szerda 16-17 óráig

Ertsey Péterné

Minden hónap utolsó szerda 16-17 óráig

Fogarassy Melitta

Minden hónap utolsó hétfő 16-17 óráig

Füle Andrea

Minden péntek 4. óra

Gyarmati Nóra

Minden hónap utolsó szerda 3. óra

Győrffy Andrea       

Minden hónap utolsó csütörtök 8. óra

Györgyövicsné Virág Szilvia

Minden hónap első szerda 7-7:30 óráig

Havasiné Szováti Ágnes

Minden hónap első csütörtök 6. óra

Heizer-Venesz Erzsébet

Minden hónap utolsó szerda 16-17 óráig

Kériné Hugyák Marietta

Minden hónap utolsó kedd 16-17 óráig

Jankovics Ágnes

Minden hónap utolsó csütörtök 7-7:30 óráig

Józsa György

Minden hónap első szerda 7-7:30 óráig

Juhászné Schlotter Klára

Minden hónap első csütörtök 5. óra

Karlik-Virág Edina

Minden péntek 5. óra

Kellnerné Balogh Edina

Minden hónap első szerda 5. óra

Kleczli Kitti

Minden hónap első szerda 3. óra

Kosztolányi Dániel

Minden hónap első csütörtök 17-18 óráig

Kovácsné Kovácsi Beáta Mónika

Minden kedden 13-16 óráig

Kozma Richárd

Minden kedd 4. óra

Magócsi László

Minden csütörtök 3. óra

Mandák Krisztina

Minden hónap első kedd 16:15-17:15 óráig

Móriczné Balló Ida Eszter

Minden hónap utolsó hétfő 16-17 óráig

Mrázné Gáspár Tünde

Minden hónap első kedd 3. óra

Murinainé Murár Emília

Minden hónap utolsó hétfő 7. óra

Nagy Margit

Minden hónap első szerda 16-17 óráig

Nagy Tamásné

Minden kedd 6. óra

Németh Zsolt

Minden hónap első csütörtök 3. óra

Nyirán András

Minden hónap első hétfő 4. óra

Nyúl Beáta

Minden hónap első kedd 16- 17 óráig

Papp Roland

Minden csütörtök 5. óra

Pappné Freund Hajnalka

Minden hónap első kedd 16-17 óráig

Puskás Ilona

Minden hónap utolsó hétfő 16-17 óráig

Seregély Erika

Minden hónap utolsó szerda 16-17 óráig

Sóti Lívia

Minden hónap utolsó szerda 16-17 óráig

Szakáts Olga

Minden hónap első szerda 16-17 óráig

Szatmári Ágnes

Minden hónap utolsó szerda 16-17 óráig

Szeleczkiné Molnár Georgina

Minden hónap első péntek 6. óra

Szemők Mariann

Minden kedd 7-7:20 óráig

Tankó Enikő Márta

Minden hónap utolsó szerda 16-17 óráig

Törő Károlyné

Minden hónap első szerda 11:20-12:20 óráig

Vad Tiborné

Minden hónap utolsó csütörtök 16-17 óráig

Varga Zoltánné

Minden hétfő 15-16 óráig

Virág Zsuzsanna

Minden hónap első szerda 2. óra

 

Enapló
Egyéni fogadóórák
5.a
5.b
5.c
5.d
6.a
6.b
6.c
7.a
7.b
7.c
8.a
8.b
8.c
Határtalanul
Hon- és népismeret oktatási segédanyag
Iskola-alma logó
Andromeda Travel logó