Kezdőlap|Akikre büszkék vagyunk|2013-2014

BIRKÓZÓINK ÚJABB SIKEREI

A Halászy Károly Általános Iskola tanulói, mint az ócsai birkózó edzőközpont birkózói, 2014. május 24-én két, nagyon rangos versenyen vettek részt.

A szlovákiai Dunaszerdahelyen rendezett nemzetközi versenyen – melyen kilenc ország tizenhét csapata mérkőzött – csapatunk II. helyezést ért el. Emellett, Domokos Dániel és Czompál Olivér nemzetközi bajnokok lettek.

A birkózóink másik fele az országos Centrum csapatbajnokságon jeleskedett, ahol csapatunk megszerezte az I. helyezést. A versenyzők eredményességét jelzi, hogy Kozma Bálint és Gálik Zsolt minden mérkőzést megnyert!

GRATULÁLUNK MINDANNYIUKNAK!

800 éve alapították a jáki apátságot. Ebből az alkalomból írt ki pályázatot a Jáki Nagy Márton Általános Iskola.

A novellaíró pályázaton iskolánk három tanulója különdíjat nyert.

Gratulálunk Bereczky Rékának, Havasi Gergőnek és Nagy Martinának!

Pályamunkáik:

Bereczky Réka: Legnagyobb értékünk - Ócsai református templom - premontrei kolostor

Havasi Gergő: Memorandum

Nagy Martina: Visszatérő álom

Oman Edit 4. a osztályos tanulónak, aki a XXIV. Dabas térségi vers-, mese- és prózamondó találkozón különdíjat nyert!

A IX. Nagy Könyv vetélkedő győztes csapata:

Diós Boglárka, Farkas Krisztina, Piróth Vivien

LÜK körzeti verseny

Ők kilencen képviselték iskolánkat a körzeti fordulón, ahol tanulóink a következő eredményeket érték el:

a 2. évfolyamosok közül Antal Simon 2., Csóka Petra 3., Lázár Katalin 5. helyezést ért el;

a 3. évfolyamosok közül 1. helyezett lett Virág Viktória, Csordás Regina;

a 4. évfolyamosok közül Kiss Szabolcs 2., Molnár Nikol 6. helyezést ért el.

Eredményükhöz gratulálunk!

Köszönjük a szervező-felkészítő tanárok - Vad Tiborné, Goldáné Fajt Mária, Nagy Tamásné és Nyirán András - odaadó munkáját!

A tavalyi és az idei verseny képeiért kattints a Fotógalériára!

2014. február 1-én került megrendezésre a Kötöttfogású Birkózó Országos Csapatbajnokság az ESMTK sportcsarnokában.

Az ország tizenhét legjobb csapata közül az FTC-Ócsai Edzőközpont nyerte el az I. helyezést.

Iskolánkból három birkózó – CZOMPÁL OLIVÉR, KOZMA BÁLINT, DOMOKOS DÁNIEL  Magyar Bajnoki címet kapott és bekerült a válogatott csapatba.

Gratulálunk!